Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada

Rozpoczęte przez ~Malgoska, 31 gru 2022
  • avatar ~Aska ~Aska
    ~Aska
    Napisane 26 lutego 2023 - 14:52
    Połowa tych historii jest naciągana. Te forum jest po to żeby choć trochę kasy zbic, każda historie tu można napisać i ludzie w to uwierzą. Tak na prawdę wszyscy zdradzeni co tu piszą to cierpią a prawdy i tak nikt nie pozna. Pisać można wszystko i innych oczerniać. A historii ich życia nie znamy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 27 lutego 2023 - 09:51
    ~Aska napisał:
    Połowa tych historii jest naciągana. Te forum jest po to żeby choć trochę kasy zbic, każda historie tu można napisać i ludzie w to uwierzą. Tak na prawdę wszyscy zdradzeni co tu piszą to cierpią a prawdy i tak nikt nie pozna. Pisać można wszystko i innych oczerniać. A historii ich życia nie znamy.

    Co gorsza to cierpienie jeszcze w następnych związkach widoczne jest o ile oczywiście ktoś wejdzie w taki, bo to nie jest oczywiste. Tutaj mało kto będzie współczuł.
    Po zdradzie są dwie opcje:
    1 zostajemy i pracujemy nad relacja czego nie polecam
    2 kop w zad i układanie sobie życia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facetpo40 ~Facetpo40
    ~Facetpo40
    Napisane 28 lutego 2023 - 10:58
    ~Aska napisał:
    Połowa tych historii jest naciągana. Te forum jest po to żeby choć trochę kasy zbic, każda historie tu można napisać i ludzie w to uwierzą.

    To forum jest anonimowe i każdy może napisać, co zechce. Ale nie wymyślamy tych historii dla kasy, bądź spokojna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maja ~Maja
    ~Maja
    Napisane 08 marca 2023 - 22:28
    ~normalnyjestem napisał:
    Nie można kochać za dwoje bo on ciebie nie kocha ani szanuje. Wszyscy zdradzeni doświadczyli bólu niestety ale czy gdybyś się co jakiś czas dowiadywała o kolejnej zdradzie to czy to nie byłoby boleśniejsze ? Z czasem minie , z czasem już nic do niego nie będziesz czuła tylko odseparuj się całkowicie. Tak jak u innych sport, hobby itp w celu ,,zabicia" czasu i myśli pomogły.

    Ja wybaczyłam romans męża po 20 latach i 3 dzieci. ŻAŁUJĘ!!! Romansu się nie wybacza wiem to teraz ale za późno dla mnie wiem że kiedyś mąż kopnie mnie w dupę i skończę pod mostem bo ja poświęciłam całe życie dla niego i dzieci żeby on mógł się rozwijać a mi nigdy na nic nie pozwolił i jestem beznadziejną matką Polką . Jednorazowy skok w bok po pijaku można wybaczyć ale kilkumiesięczny romans z premedytacją nie. Czas tych ran nie zabliźni ja od dwóch lat każdego dnia myślę o kochance męża z nią robi to czego z tobą nie ty byś się o to nusiała prosić a ona wręcz przeciwnie. Odeszłaś i kiedyś będziesz mogła odetchnąć bez bólu ja nie mogę dalej i wiem że już nie odetchnę. Mógł by ci tysiąc razy pow że Cię kocha ale jak to możliwe jak równocześnie kochał ją . Jak mój mąż po nocy z kochanką wrócił to mówił że mnie kocha a 4 godz wcześniej kochał kochankę. Wiem że w tym momencie najbardziej potrzebujesz jego jego zapewnień że chce być tylko z tobą to normalne i to Twoje życie nie musi być tak jak u mnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy