Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada

Rozpoczęte przez ~anonim, 10 wrz 2020
  • avatar ~anonim ~anonim
    ~anonim
    Napisane 10 września 2020 - 06:10
    Mam problem jestem młodym człowiekiem przed 25 lat ale mam już 2 dzieci. No i jakoś dochodziło do moich wyprowadzek głownie aby dać nauczke mojej żonie której kocham oczywiście po cichu też robiłem swoje oszukiwałęm ją itd ale w sumie uprawiać stosunku z nikim innym nie uprawiałem choć miałem okazje to nie pozwalała mi lojalność co do żony. I wkońcu wyprowadziłem się od niej urwałem kompletnie kontakt aby została z tym wszystkim sama sądziłem ,że zajmie sie dziecmi itd. Okazało sie inaczej ,że była zagubiona no i mnie zdradziłą oczywiście z "pseudo przyjacielem" ktory ja wyczajil i zaczol pocieszac no i jakos poszlo ,ze z nim az albo tylko 3 razy. Po tym jak odnowila kontakt zemna zaczela zamna latac i mowic jak mnie nie kocha itd ze chce stworzyc normalna pelna rodzine. Nie wiem co o tym sadzic prosze o wyrazenie swojego zdania.
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wow ~wow
    ~wow
    Napisane 10 września 2020 - 14:27
    kobieta zostaje sama z dzieckiem bo ty masz focha i odcinasz do niej kontakt, a teraz zdziwienie bo ona zamiast szlochac bez konca kiedy laskawie sie odezwiesz znajduje pocieszyciela? Nie masz innego problemu - zacznij od siebie i zamiast strzelac fochy zajmij sie rodzina - to twoja kobieta i wasze dziecko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony77 ~Zdradzony77
    ~Zdradzony77
    Napisane 11 września 2020 - 14:00
    Widzisz młody człowieku, masz 2 dzieci więc pora dorosnąć i wziąć odpowiedzialność za swoją rodzinę. Żona oczekuje bezpieczeństwa i miłości dla siebie i swoich dzieci. Jak jej tego nie dajesz to tak jakbyś ją zostawił.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anonim ~Anonim
    ~Anonim
    Napisane 11 września 2020 - 14:25
    W sumie tak mialem od poczatku moze z dobrymi chwilami czasem ale u niej bylo to samo ze tez sie nie starala moze czasem no i w sumie ta zdrada byla taka sama :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anonim ~anonim
    ~anonim
    Napisane 11 września 2020 - 14:26
    i u mnie i u niej :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony77 ~Zdradzony77
    ~Zdradzony77
    Napisane 11 września 2020 - 14:45
    Pora porozmawiać szczerze z żoną. Podumajcie czy chcecie być jeszcze razem jesli tak trzeba jasno określić granice (co jest dozwolone). Jak się rozstaniecie to i tak masz swoją rodzinę na głowie od tego nie uciekniesz więc radzę ratować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ttt ~ttt
    ~ttt
    Napisane 11 września 2020 - 15:02
    nie ma rodziny z doskoku, albo jestescie razem, tylko dla siebie albo skoczcie to calkiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anonim ~anonim
    ~anonim
    Napisane 11 września 2020 - 15:41
    Dzieki wam i rozmowie z moja zona uznalismy ze bedziemy mieli 5 dzieci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 11 września 2020 - 15:58
    Cóż za dojrzałe podejście

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy