Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada

Rozpoczęte przez ~Ewa , 23 lut 2019
  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 23 lutego 2019 - 18:46
    Mam 42 lata. Jesteśmy z partnerem od 5 lat razem, a od 4 mieszkamy razem z moimi dziećmi i jego synem. Starałam się być żoną, kochanką, matką, przyjacielem. Ale coś nie wypaliło. Zdrada, a on nawet się nie przyznał, ale i nie zaprzeczył. Trzyma się z boku, nie chce o tym rozmawiać. A jak pytam co dalej, mówi, że chyba wszystko będzie dobrze. Atmosfera jest taka : to ja go skrzywdzilam, a nie on mnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Basia ~Basia
    ~Basia
    Napisane 25 lutego 2019 - 08:24
    Rozumiem cię doskonale mój mąż po 30 latach małżeństwa znalazł sobie młodszą o 17 lat mówi że zakończył ten romans ale ja wiem że nie ja wiem że tylko uśpił a ja tak cierpię i nie wiem co dalej będzie w domu jest nie do zniesienia on wyprowadzić się nie chce udaje że nic się nie stało a ja się powoli kończy wiem kochana co czujesz ten ból jest nie do opisania bądź twarda i silna mocna dzielna życzę wszystkiego dobrego pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 25 lutego 2019 - 08:58
    ~Ewa napisał:
    Zdrada, a on nawet się nie przyznał, ale i nie zaprzeczył. Trzyma się z boku, nie chce o tym rozmawiać. A jak pytam co dalej, mówi, że chyba wszystko będzie dobrze. Atmosfera jest taka : to ja go skrzywdzilam, a nie on mnie.


    Zawsze możesz od niego odejść...
    Ty czujesz się skrzywdzona, a czy zadałaś sobie pytanie czego on w tym związku potrzebował?
    Może potrzebował czegoś, czego mu nie dałaś...?
    Nie bronię zdradzających, ale zdradzeni też mają nad czym się zastanowić... ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy