Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Zainteresowany kolega

Rozpoczęte przez ~Ona, 23 paź 2020
  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 23 października 2020 - 22:22
    Mam dobrego kolegę. Pracujemy razem, dogadujemy się, mogłabym powiedzieć, że to wszystko zmierza do fajnej przyjaźni. Zawsze dobrze dogadywałam się z facetami, jednak nigdy żaden kolega mnie tak nie traktował. Mam wrażenie, że on jest mną zauroczony. Pracowałam z wieloma mężczyznami i nawet jeśli uważałam, że są moimi dobrymi kumplami to nie poświęcali mi praktycznie maksimum uwagi. On jest autentycznie zainteresowany tym co mówię, pamięta szczegóły naszych rozmów, opowiada dowcipy, robi mi kawę, pamięta które kanapki i sałatki zamawiam z baru, jakiego pączka lubię najbardziej. No kosmos. I do tej pory myślałam, że to naprawdę prawdziwy przyjaciel, ale zauważyłam, że chwilami go onieśmielam... Ostatnio prowadził rozmowę z klientem przez telefon, chciał mnie o coś dopytać, spojrzał na mnie, zająknął się i zamilkł... przeprosił faceta, powiedział że oddzwoni później. Mi powiedział, że nie mógł zebrać myśli gdy na mnie spojrzał. Fakt, wpatrywałam się w niego, bo interesowała mnie ta rozmowa, myślałam że to normalne. W dodatku coraz częściej zauważam, że ma problemy z koncentracją, zwłaszcza gdy przychodzę do jego biura. Już go nawet zaczęłam przepraszać, bo miałam wyrzuty sumienia, że człowiekowi zawracam głowę gdy pracuje ale no tak jest za każdym razem, nie robię nic zdrożnego, nawet bluzek z dekoltem nie noszę, więc o co chodzi? Jeszcze zrozumiałabym, gdybym była niesamowitą pięknością, a ja jestem zwyczajną kobieta tuż przed 30. Nie wiem czy to jego zainteresowanie mną jest zdrowe...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 24 października 2020 - 13:53
    OMG
    Nie no zainteresowanie faceta kobietą, to zupełnie niezdrowa sytuacja xd

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 24 października 2020 - 14:21
    faktycznie to powinno być karane. Facet z kobietą? Świat oszalał!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 24 października 2020 - 16:34
    ~Ona napisał:
    faktycznie to powinno być karane. Facet z kobietą? Świat oszalał!

    Nawet jeśli jest w związku z inną?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 24 października 2020 - 17:59
    ~Ona napisał:
    ~Ona napisał:
    faktycznie to powinno być karane. Facet z kobietą? Świat oszalał!

    Nawet jeśli jest w związku z inną?


    Właśnie dlatego, że jest w związku z inna ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 24 października 2020 - 20:55
    ~Ona napisał:
    Jeszcze zrozumiałabym, gdybym była niesamowitą pięknością, a ja jestem zwyczajną kobieta tuż przed 30. Nie wiem czy to jego zainteresowanie mną jest zdrowe...

    Ale co Ty chcesz tutaj przeczytać/usłyszeć?
    Przecież nikt w Tobie nie siedzi i nie wie, co Ty tam sobie o nim myślisz czy co czujesz?

    Zasada stara jak świat, mówi:
    Bo w tym cały jest ambaras,
    Żeby dwoje chciało na raz :-)...

    Jak zaczynasz coś do niego czuć - albo mówiąc bardziej po ludzku - gdy on zauroczy Ciebie, to tematu nie ma - wszystko ok :-).

    Jednak gdy chcesz tylko wyjść naprzeciw jego posunięciom i kurtuazyjnie, albo - jeszcze gorzej - z braku dostatecznej asertywności go nie odrzucisz..., to zrobisz krzywdę tak sobie jaki jemu.

    Rozstrzygnij sama, bo nikt za Ciebie tego nie zrobi :-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ONA ~ONA
    ~ONA
    Napisane 10 października 2021 - 14:21
    Też miałam dobrego kolegę w pracy. Chodziliśmy razem na kawkę, fajnie się nam rozmawiało i pisało... i czar prysł.
    Nie wiem co się stało. Teraz to mnie unika.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy