Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

zagadkowe zachowanie faceta

Rozpoczęte przez ~Alina, 07 wrz 2021
  • avatar ~Wielbicielka napisów końcowych ~Wielbicielka napisów końcowych
    ~Wielbicielka napisów końcowych
    Napisane 07 września 2021 - 23:21
    ~Alina napisał:
    Zależy mi, by nie tracić więcej czasu, bo żyje się tylko raz.

    To wóz albo przewóz. Nie baw się w subtelne podteksty erotyczne, ale licz się z odmową i odrzucenia (a to mimo wszystko nie jest miłe, w szczególności dla kobiety, nawet jeśli nie chce tracić czasu).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ósemka ~ósemka
    ~ósemka
    Napisane 08 września 2021 - 00:36
    ~Alina napisał:

    Nie wiem czy wtedy nie utknę w relacji czysto koleżeńskiej, w której każde z nas będzie się obawiało zrobić coś więcej.
    A to podobno kobiety są skomplikowane...

    Bożesz ty mój, kobieto! No jesteś skomplikowana!

    Jak ci się facet podoba i chcesz z nim wylądować w łóżku, to bierz i ląduj, a nie rozpisuj tu tysiąc scenariuszy! Im mniej wiesz czego chcesz, tym dłużej głodujesz. I tym mniej on wie czego się po tobie spodziewać. Więc się przygląda i zabiera się jak pies do jeża. Skąd ma biedak wiedzieć, czy to kolce, czy futerko? Otrzyj się raz o niego, to się połapie.
    Piszesz że jest staroświecki, a nie kumasz co to znaczy? Po prostu: nie zrani kobiety! Bierze wszystko na siebie i do siebie, i choćby był zauroczony (a najwyraźniej z tego co piszesz jest) nie zaproponuje niczego więcej dopóki nie dostanie sygnału, że może i że tego chcesz. W przypadku takiego typu konieczny jest jednoznaczny oddźwięk. Kropka. Tu nie ma nic więcej do rozkminiania.
    Bierz gościa jak ci pasuje i już. Tylko go nie poharataj, bo jak każdy staroświecki, będzie brał do siebie (jak ci to wisi, to możesz i poharatać - się chłop czegoś o życiu naucz i może przestanie być staroświecki, tylko już nie twój). A jak nie wiesz, czy ci pasuje, to problem nie w nim.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy