Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Zaburzenia erekcji w późniejszym wieku

Rozpoczęte przez ~zamor, 01 lut 2023
  • avatar ~zamor ~zamor
    ~zamor
    Napisane 01 lutego 2023 - 12:23
    Jestem po 60tce... ale nada z żoną prowadzimy jak mi się wydaje bujne pożycie. Od pewnego czasu (może kilku lat), jest u mnie gorzej z erekcją. Do tej pory sobie radziliśmy, ale po pewnym czasie przyszła też mniejszona ochota na seks i być może przez to zaczęły się też moje problemy z erekcją... Czy można to jeszcze wyleczyć? Czy w pewnym wieku po prostu tak jest?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wekti ~wekti
    ~wekti
    Napisane 06 lutego 2023 - 11:43
    Po 60tce :-) I jeszcze masz ochotę na takie uciechy ;)
    No nieźle Podziwiam.
    Mi osobiście pomaga viamen. Suplement diety. Tani nie jest, ale wydajny i rzeczywiście daje niezłe efekty jeżeli chodzi o te sprawy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zamor ~zamor
    ~zamor
    Napisane 06 lutego 2023 - 11:58
    A co? Niby jest zabronione? Zastanawiałem się nad viagrą ale z drugiej strony nie wiem czy u mnie byloby to wskazane bo mam problemy z ciśnieniem ( nadciśnienie oraz te sprawy...). W takim przypadku wiem,ze lekarze raczej odradzają tego typu suplementy... Zastanawiałem się nad czymś ziołowym ale czy takie leki mają jakiekolwiek działanie? Czy ten o którym tutaj piszesz daje jakiś efekt?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wekti ~wekti
    ~wekti
    Napisane 06 lutego 2023 - 12:13
    Takie rzeczy mogą się zdarzać w twoim wieku. To raczej naturalne. Szczególnie gdy dochodzą do tego inne schorzenia jak nadciśnienie, cukrzyca, nerwica, depresa itd.
    Oczywiście można to leczyć... ale potrzebna jest odrobina determinacji. Na mnie osoiscie viamen dziala, nie odczuwam żadnych efektów ubocznych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nostromo ~nostromo
    ~nostromo
    Napisane 06 lutego 2023 - 14:05
    Mogę potwierdzić skuteczność tego środka. Jest naprawdę b. dobry. W sensie działa po około 30-40 min. Sam z siebie nie działa, potrzebne jest jeszcze do tego podniecenie.
    Ale erekcja jest rzeczywiście mocniejsza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~truth ~truth
    ~truth
    Napisane 07 lutego 2023 - 14:45
    Życie intymne i to udane w tym wieku nie jest grzechem. Kontakty cielesne są też ważne. Jeśli coś takiego nie pomoże to udaj sie do lekarza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy