Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Za szybko dochodzę

Rozpoczęte przez ~formil, 06 kwi 2022
  • avatar ~formil ~formil
    ~formil
    Napisane 06 kwietnia 2022 - 12:59
    Siema. Mam problem mam 16 lat(chłopak) i dochodzę w 20 sekund góra 30 nie mam mocnego podniecenia ale cóż, są jakieś może ćwiczenia. Proszę o poradę ....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dwak ~dwak
    ~dwak
    Napisane 07 kwietnia 2022 - 10:59
    Norma w tym wieku. Nie Ty jeden masz ten problem. Powinno minąć z wiekiem (w wieku lat 30tu erekcja sie stabilizuje). Wielu mężczyzn w młodym wieku ma właśnie takie problemy z przedwczesną erekcją. Co pomaga: ćwiczenia polegające na masturbacji przed seksem prezerwatywy na członka (bardziej uciskają oraz mają w sobie substancje które lekko znieczulają - ryzyko jest tutaj w mozliwości przerwania erekcji) chusteczki orgasm control albo spray Czy problem pojawia się u Ciebie w gumie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirs ~mirs
    ~mirs
    Napisane 08 kwietnia 2022 - 10:14
    Sam właśnie czekam na te chusteczki (zamówiłem w piątek). Zastanawiałem się nad tabletkami orgasm control ale postanowiłem, że na razie wypróbuje chusteczki.Swoją drogą czy jakbym chciał jednak przetestować tableteki to nie miałyby na mnie złego wpływu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dwak ~dwak
    ~dwak
    Napisane 12 kwietnia 2022 - 13:47
    Nie powinny, mają dobry skład, całkowicie naturalny, tak wiec mogą być stosowane w każdym wieku i bez znaczenia czy masz na przykład problemy z ciśnieniem czy nie (bo na przykład sildenadil nie powinien być brany jak się ma problemy z ciśnieniem). Sam brałem jakiś czas, naprawdę dobre. Jednak aktualnie wystarczy mi spray orgasm control .Z wszystkich środków jest moim zdaniem najbardziej wydajny. Aczkolwiek na początku najlepiej jest wypróbować sobie właśnie chusteczki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy