Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Z przymrużeniem oka

Rozpoczęte przez ~Zdziwiony, 18 sie 2021
  • avatar ~Zdziwiony ~Zdziwiony
    ~Zdziwiony
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:04
    Jakie śmieszne i niezrozumiałe rzeczy według was robi większość kobiet lub mężczyzn?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdziwiony ~Zdziwiony
    ~Zdziwiony
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:09
    1. Kobieta mówi zaraz wychodzę i jeszcze 1h kręci się po domu. Ja jak mówię wychodzę to ubieram kurtkę, buty i za 1min jestem już poza domem. Nie chodzi o długość wybierania się tylko o moment powiedzenia "zaraz wychodzę".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdziwiony ~Zdziwiony
    ~Zdziwiony
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:12
    2. Facet mówi nic mi się nie chce po żadne zakupy dzisiaj nie wychodzę. A o 23 jak skończą mu się 3 piwa to leci na stację 1km i nie jest zmęczony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olek ~Olek
    ~Olek
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:15
    Moja sąsiadka codziennie drze ryja na cały blok na męża Janka (to mój kupel).
    Od dwóch dni jest cisza. Spytałem Janka, czy coś się stało?
    Janek jeż jakiś dziwny, chodzą razem na zakupy i w ogóle.

    Jest to dla mnie niezrozumiałe, czy tracę kumpla?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdziwiony ~Zdziwiony
    ~Zdziwiony
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:16
    3. Kobieta ma koleżankę Gośkę, którą nie za bardzo lubi. No i idziecie razem spotykacie Gośkę a ona do niej z uśmiechem część kochana co słychać i gadają przez 20min jak najlepsze przyjaciółki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdziwiony ~Zdziwiony
    ~Zdziwiony
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:20
    4. Kobieta zadając pewne pytania nie chce usłyszeć prawdy tylko kłamstwo.
    No. Tobie to nie przeszkadza?
    I jak skłamiesz że przeszkadza to jest ok. A jak powiesz prawdę że nie przeszkadza to awantura

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdziwiony ~Zdziwiony
    ~Zdziwiony
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:22
    5. Kobieta jak kupuje nowa rzecz to wkłada ja do szafy pod inne ubrania. I wyciąga za parę miesięcy i jak zapytasz nowa? To powie: nie stara już dawno kupiłam na promocji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:25
    https://zarzucaj.pl/302,po-rozstaniu-mezczyzna-vs-kobieta

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdziwiony ~Zdziwiony
    ~Zdziwiony
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:27
    6. Kobieta miała pojechać i coś załatwić. I pytasz i co udało się? To ona nie zaczyna zdania od tak udało się albo nie nie udało się. Tylko zaczyna od no pojechałam, a tam kolejka że szok. No i zadzwonili do mnie z pracy, a tam afera, itp.... Czekasz tak 15 minut. I pytasz się w końcu no i jaka jest odpowiedź na moje pytaniem. A ona a o co pytałeś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:36
    Mężczyzna nie choruje, on walczy o życie. Zwykłe przeziębienie a mężczyźni prewencyjnie przygotowują się na najgorsze i zachowują tak, jakby za chwilę mieli umrzeć. Wspominają te dobre chwile, życiowe osiągnięcia, myślą o spisaniu testamentu i rozmowie z notariuszem. Życiowa partnerka jest wówczas chwilowo zwolniona ze swej oficjalnej roli na rzecz bycia mamą – ma wtedy dbać, przytulać, chuchać i dmuchać. Być może dlatego, że odchodząc, chcą spędzić ze swą wybranką ostatnie chwile;-):-)
    Gdy z jakiegoś dziwnego powodu przeziębienie mija po raz kolejny, są dumni z tego, że pokonali wroga, i ochoczo wracają do życia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:38
    Mężczyźni zupełnie nie rozumieją, jak to możliwe że kobiet nie śmieszy puszczanie bąków. Bulgotnik wanienny nie jest śmieszny? A długi wyciskacz łez? A ryzykowny Pan Kleks? A skryty zabójca – asasyn? Przecież to szczyt radości, szczególnie gdy kobieta ucieka i robi larum, że śmierdzi. A im bardziej, tym większy powód do dumy. Męskie bąki śmierdzą, bo są męskie i prawdziwe!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:41
    Życie mężczyzny jest prostą drogą prowadzącą od przegranej do wygranej. To dlatego siedzi w toalecie znacznie dłużej niż powód, dla którego tam wszedł, grając w głupią grę na smartfonie. Tak, jest głupia. Tak, nie ma żadnej wartości intelektualnej. Ale co z tego, skoro trzeba ją przejść? Dlaczego? Bo nie jest skończona i zostało jeszcze kilka poziomów, to oczywiste!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:45
    Jeśli mężczyzna wraca do domu i chwali się, jaki sukces dziś osiągnął to oznacza, że dzisiaj świat został zbawiony. Należy mu pogratulować, uznać jego niesamowitość, po czym zapytać jaki kolejny wiekopomny sukces odniesie jutro. Twój mężczyzna, zmotywowany do działania, ruszy w kolejną misję, bo będzie miał się komu pochwalić. Brzmi dziecinnie? No cóż;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:48
    ~czwórka napisał:
    Mężczyzna nie choruje, on walczy o życie. Zwykłe przeziębienie a mężczyźni prewencyjnie przygotowują się na najgorsze i zachowują tak, jakby za chwilę mieli umrzeć. Wspominają te dobre chwile, życiowe osiągnięcia, myślą o spisaniu testamentu i rozmowie z notariuszem. Życiowa partnerka jest wówczas chwilowo zwolniona ze swej oficjalnej roli na rzecz bycia mamą – ma wtedy dbać, przytulać, chuchać i dmuchać. Być może dlatego, że odchodząc, chcą spędzić ze swą wybranką ostatnie chwile;-):-)
    Gdy z jakiegoś dziwnego powodu przeziębienie mija po raz kolejny, są dumni z tego, że pokonali wroga, i ochoczo wracają do życia.

    https://www.blasty.pl/tag/mezczyzni/2

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:50
    Kobieta musi mieć zawsze ostatnie słowo w dyskusji.
    Wszystko natomiast co mężczyzna powie po ostatnim słowie kobiety, jest początkiem nowej kłótni;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olek ~Olek
    ~Olek
    Napisane 18 sierpnia 2021 - 09:55
    A bekanie po piwku?? To dopiero śmieszne jest - o przyjęło się ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy