Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Z pamiętnika męża

Rozpoczęte przez ~Antek, 27 cze 2023
  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 27 czerwca 2023 - 10:57
    Rok temu kupiłem dom na Dolnym Śląsku , domek wymagał remontu więc zabrałem się remoncik. Podczas naprawy podłogi w jednym z pokoi znalazłem zeszyt 80 kartkowy a w nim opisane przygody poprzednich właścicieli domu . Śmiało można stwierdzić ze autorem tego tzw. pamiętnika był mężczyzna , a opisane w nim sytuacje wydarzyły się w jego małżeństwie . Długo zastanawiałem się czy podzielić się z kimś tym odkryciem i wpadłem na pomysł że zamieszczę go tutaj; ;; Do rzeczy.::::

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 27 czerwca 2023 - 11:38
    Jest Sylwester 2009 rok , spędzamy go w tym roku w domu przychodzą do nas dwaj koledzy jeden to mój kolega z pracy , a drugi to kolega mojej żony Izabeli z pracy. Mamy Nowy Rok 2010 a naszym małżeństwie wydarzyło się bardzo wiele tej nocy. Bawiliśmy się do 2 w Nocy , po jakimś czasie poszedł do domu mój kolega Zbyszek , został z nami tylko Sylwek mocno już wstawiony , My z Izunią też dużo wypiliśmy. Sylwek bedzie u Nas spał bo ma daleko do domu a w takim stanie raczej nie pójdzie na piechotę . Zasnął na sofie w dużym pokoju . Moją żonkę naszła ochota na sex , siedzimy na drugiej sofie i się całujemy sytuacja robi się dziwna ,Izunia rozkłada naszą sofę i zaczynamy się całować ponownie , po chwili jest już cała naga a ja liżę jej Cipkę , a obok na drugiej sofie leży Sylwek, Podniecenie jest niesamowite ona jest taka mokra . Zaczynamy się Kochać , nie wiem dlaczego ,ale tak powiedziałem do niej że może by chciała uprawiać sex z Sylwkiem a ja bym się z ukrycia przyglądał , że przecież to nic takiego. Nie wierzę ona się zgodziła. Poszedłem do holu tak aby mnie nie było widać z Salonu i patrzę . Izabelka poszła na sofę gdzie kima Sylwek i zaczyna go rozbierać , Ona jest naga rozpina mu spodnie i wyjmuje małego , zaczyna mu obciągać , ale jestem podniecony . Po chwili Sylwek się budzi , pyta co ona robi? , a ona mu na to ze chce żeby ją pierzył . Po chwili Sylwek jest już nagi a jego głowa jest między jej udami . Widok Mega podniecający moja 29 letnia żonka jest lizana przez 37 letniego Sylwka . Potem ona mu robi loda i się zaczyna . Sylwek pieprzy ją od przodu jej nogi oplatają jego plecy . Po chwili zmiana pozycji moja żonka jest brana od tyłu , klęczy z wypiętym dupskiem a On ją posuwa od tyłu , ale jęczy wydaje mi się że miała kilka razy orgazm , teraz ona go ujeżdża skacze na nim jak szalona . Cała akcja trwała ze 25 minut na koniec Sylwek spuszcza się na jej cycuszki , ale jestem podniecony . Całują się na koniec a Izunia idzie na piętro do naszej sypialni gdzie ja już czekam na nią . Jestem tak podniecony że po 2 minutach bzykania jej spuszczam się na jej cipkę . Rozmawiamy pytam się jej jak było , jest zadowolona . Proponuję żeby zeszła na dół do niego i spędziła resztę nocy z nim w łóżku . Poszła do niego cała naga poszła . Nie zmrużyłem oka obserwowałem ich , jak się całują pieszczą . Nad ranem a w zasadzie rano bo była chyba 8 godz ponownie się bzykali . Tym razem kazała mu na cipkę się spuścić . Przed 9 Sylwek idzie do domu a my z Izunią się ponownie kochamy i dużo rozmawiamy .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 27 czerwca 2023 - 12:06
    Po długich rozmowach ustaliliśmy , że będziemy kontynuować relacje z Sylwkiem . Jest 5 Stycznia dziś moja żonka idzie do pracy , ale ja jej nie zawożę , przyjedzie po nią Sylwek . Umówili się na 6 godz żeby pogadać mają do pracy na 7 więc troszkę czasu jest. Kurczę o 8 rano musiałem zadzwonić do Izuni dowiedzieć się . Nic się nie wydarzyło tylko całowali się i umówili się na jutro . Jest 6 stycznia dziś Sylwek przyjechał po moją żonkę o 5.45 Izunia ma okres ale obiecała mu lodzika . Pojechali pod pracę tam nie ma kamer z tyłu budynku i jest ciemno więc nikt ich nie nakryje . Nie mogłem sobie odpuścić pojechałem za nimi tylko tak żeby mnie nie widzieli . Nie wiele zobaczyłem tylko co jakiś czas ruszającą się głowę mojej żonki nad kierownicą . Robiła mu lodzika , nic więcej nie widziałem . Żonka po powrocie do domku opowiedziała mi ze szczegółami jak było i co robili. Dużo całowania i obciąganko zakonczone w jej ustach. Jestem podniecony wywalam mojego małego i Izabelka robi mi loda tryskam bardzo szybko .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 27 czerwca 2023 - 12:55
    Jest piątek 8 stycznia dziś Iza idzie na imprezę integracyjną organizowaną przez ich firmę . Po 16 przyjechał po nią Sylwek na 19 mają być w Karpaczu bo tam jest organizowana balanga . Mają tam opłacony nocleg do niedzieli . Jestem podniecony na pewno będą się bzykać bo jej dopiero co skończył się okres więc nie ma obaw o ciąże . Przez piątek i sobotę nie dzwoniła nic nie wiem . Jest niedziela 10 stycznia dziś Izabelka wraca wieczorem . Mamy poniedziałek 11 stycznia Izunia jest już po imprezie . Dużo się działo ; W piątek po 4 godz imprezowania wylądowali w łóżku z Sylwkiem opowiadała że bzykali się kilka razy i pierwszy raz pozwoliła mu wsadzić do dupki , Ona bardzo lubi sex analny a on tez był zachwycony. Pierwszy raz Sylwek spuścił się w dupce Izuni był mega szczęśliwy , po za tym dużo całowania , ale musieli się ukrywać żeby ktoś nie zobaczył . W sobotę od rana wszyscy pili na tej imprezie było w sumie 40 pracowników w tym 6 kobiet reszta to faceci . Po 19 w sobotę poszli z Sylwkiem do pokoju 3 takich gości oni pracują na magazynie a Izunia i Sylwek na produkcji . Faceci po 45 lat lubiący dużo wypić . Bardzo dużo wypili razem , Tańczyli w tym pokoju i pili . Izunia opowiadała że Sylwek tak był pijany że podczas tańca zaczął się dobierać do niej na oczach tych 3 facetów , ona tez była mocno wstawiona i nie bardzo stawiała opór . Gdy pozostali się zorientowali że jest okazja to przyłączyli się do tego tańca rozbierańca . Nie wie nawet kto co , ale po chwili była cała naga. Jeden z tych 3 podniósł ją i zaniósł do łózka , nie stawiała oporu bo była pijana i w sumie była ciekawa wrażeń . Pieprzyli ją jeden po drugim , na początku pojedynczo od przodu , po kilka minut każdy ale tak bez spuszczania się , Po kilku kolejkach ktoś wpadł na pomysł żeby ją brać we 2 jeden w cipce drugi w ustach . Gdy była kolej Sylwka choć mocno wypity wbił się w jej dupkę gdy to pozostali zobaczyli tez zaczęli walić ją w dupsko . Po jakimś czasie Izabela siedziała na kutasie jednego z nich a drugi walił ją w dupsko. Twierdzi że orgazmy miała mega mocne a jej ciało całe drżało , mówiła że taki sex to jest to. Wyruchali ją jak dziwkę we wszystkie dziury a na koniec spuszczali się w jej ustach . Gdy mi to opowiadała bała się mojej reakcji , a ja byłem tak podniecony że dorwałem się do jej dupy nawet umyć się nie zdążyła . Kurczę mam rasową ruchawicę w domu i już 4 facetów ją pierdoliło . Wiem pewnie to chore , ale mnie mega podnieca

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arnold ~Arnold
    ~Arnold
    Napisane 27 czerwca 2023 - 16:09
    Chore, to jest zmyślanie takich bzdetów, ale rozumiem, że dużo wyświetleń będziesz miał. Szkoda czasu na tego typu trolenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 27 czerwca 2023 - 22:04
    Mokre sny rogacza przelane na forum.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 27 czerwca 2023 - 23:25
    ~Kpr napisał:
    Mokre sny rogacza przelane na forum.

    Panie szeregowy mnie już nic nie zdziwi w życiu. Nawet Rogacz na własne życzenie. Marzenia ściętej głowy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 27 czerwca 2023 - 23:27
    ~Określony napisał:
    ~Kpr napisał:
    Mokre sny rogacza przelane na forum.

    Panie szeregowy mnie już nic nie zdziwi w życiu. Nawet Rogacz na własne życzenie. Marzenia ściętej głowy.



    Kpr to podoficer nie szeregowy ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 28 czerwca 2023 - 00:33
    ~Kpr napisał:
    ~Określony napisał:
    ~Kpr napisał:
    Mokre sny rogacza przelane na forum.

    Panie szeregowy mnie już nic nie zdziwi w życiu. Nawet Rogacz na własne życzenie. Marzenia ściętej głowy.



    Kpr to podoficer nie szeregowy ;)

    Żart oczywiście. Ale co jeden to lepszy rodzynek na tym forum z historią :).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy