Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Wybaczenie zdrady

Rozpoczęte przez ~Em, 03 lis 2020
  • avatar ~Em ~Em
    ~Em
    Napisane 03 listopada 2020 - 00:44
    Czesc, mam pewien problem dotyczący mojego dość krótkiego w zasadzie ( około 5 lat ) związku.
    Gdy byłem w 1 liceum ( było to raptem rok czy maksymalnie dwa lata naszego związku ) po jednej dość poważnej kłótni nie odzywaliśmy się do siebie już ponad 2 miesiące, poblokowalismy się na wszystkich mediach społecznościowych i nie utrzymywaliśmy w żaden sposób kontaktu poznałem pewną dziewczynę, która była mną bardzo zainteresowana.
    Ja mimo wszystko wciąż coś czułem do mojej dziewczyny a dodatkowo wprost mówiąc byłem.jeszcze prawiczkiem więc o żadnym seksie nie myślałem. Dziewczyna była mną na tyle zainteresowana, że bez większego problemu wysyłała mi swoje zdjęcia w bieliźnie ( wiadomo w jakim celu chłopakowi w tym wieku takie zdjęcia były potrzebne ) a przy jednym ze spotkań zbliżyliśmy się na tyle, że żyliśmy jedna gumę ( bez całowania ).
    Ta znajomość trwała około 1/2 miesięcy a potem uznałem, że jednak nie jestem jeszcze gotowy na inną kobietę na co zakończyliśmy nasza znajomość.
    Po jakimś czasie wróciliśmy do siebie z dziewczyną, ale uznałem, że nie zrobiłem niczego co można uważać, za zdradę więc o tym temacie zapomniałem.
    Około 2/3 lata później, moja dziewczyna o tym się dowiedziała i od tego czasu dość regularnie kłócimy się o to ponieważ ona uważa to za zdradę wykrzykując mi jak bardzo jej nie skrzywdzilem. Przepraszałem za to milion razy i próbowałem wytłumaczyć, że to była tylko niewinna prośba o zdjęcia na zasadzie obejrzenia sobie filmu dla dorosłych, a nasza relacja była zapoczątkowana myślą, że zostałem sam i nigdy do siebie nie wrócimy.
    Moja dziewczyna uważa, że lepiej się rozstać ponieważ ona nie jest w stanie mi tego ani wybaczyć ani tym bardziej zapomnieć, lecz ja teraz po tylu latach, już starszy o doświadczenie i uczucia wiem co wtedy zrobiłem, jak ona się czuła oraz to jak bardzo teraz ja kocham i że. Je wyobrażam sobie życia bez niej.
    Co mam zrobić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 03 listopada 2020 - 11:11
    Skoro byłeś z inną tylko w czasie w którym nie byłeś ze swoją dziewczyną to nie zrobiłeś nic złego.
    Niestety prawdopodobnie ona sądzi że w tych 2 miesiącach też byliście razem że nie było przerwy i stąd uznaje to za zdradę.
    Nie wiemy tak naprawdę jak było być może brakowało odpowiedniej komunikacji między wami. Trochę słabo to wygląda bo kłótnia to raczej nie koniec związku a ty zaraz wskoczyłeś na inną. Nie dziw się że ona tak to odbiera.
    Na wasze szczęście nie macie ślubu. Powinniście zacząć od nowa bo ten smród niestety będzie wam się ciągnąć już do końca życia i może mieć swoje przykre konsekwencje w chwili próby.
    Weź to pod uwagę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~FDR ~FDR
    ~FDR
    Napisane 03 listopada 2020 - 16:04
    ja na Twoim miejscu powiedzialbym jej ze wyciaganie tej sprawy jako przyczyny do zerwania jest bardzo slabe, wrecz beznadziejne, w czasie kiedys spotkales sie z tamta dziewczyna, byles prawie przekonany ze miedzy wami jest pozamiatane na zawsze i nie widziales nadzieji ze sie kiedykolwiek znowu zejdziecie, miales naturalne prawo aby sobie ukladac zycie bez niej, aby szukac innej, za sytuacje ze doszlo do twojego spotkania z inna dziewczyna winna jest sytuacja ze nie miales kontaktu, ani nadzieji ze miedzy wami sie kiedykolwiek poprawi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~null2020 ~null2020
    ~null2020
    Napisane 22 listopada 2020 - 18:53
    Nie traktuj tego jako absolut ale mówi się że każdy ocenia innych podług siebie. Duża agresja twojej dziewczyny i jakby dążenie do rozstania budzi moje pytanie, jak ona się zachowywała w tamtym czasie, bo tak pewnie osądza ciebie ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy