Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrozum nastolatka

wszy

Rozpoczęte przez ~rafal77, 12 sie 2017
  • avatar ~rafal77 ~rafal77
    ~rafal77
    Napisane 12 sierpnia 2017 - 13:35
    Syn (17 l) dostał wszy i ostrzygłem go na łyso. Dlaczego Syn się o to gniewa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~greg ~greg
    ~greg
    Napisane 06 września 2017 - 23:56
    pewnie miał długie, wystylizowane włosy a Ty go tak objechałeś na łyso jak rekruta, to się nie dziw

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karolak ~Karolak
    ~Karolak
    Napisane 30 listopada 2017 - 08:35
    No niestety w przypadku ścięcia włosów nastolatkowi można się narazić my śmiertelnie, a co gorsza, nawet obcięcie włosów tuż przy skórze nie gwarantuje pozbycia się pasożytów. O ile dorosłe osobniki skuteczne załatwi taki środek jak chociażby Nitolic, o tyle gnidy należy usunąć mechanicznie, w przeciwnym przypadku bowiem problem powróci. Wobec czego lepiej namówić syna na stosowanie takiego środku jak Nitolic prevent, który to działa profilaktycznie, niż drastycznie ścinać mu włosy. Dzisiaj mamy prawdziwą epidemię wszawicy i można się tutaj zaraz nawet w środkach transportu miejskiego, czy też przymierzając ubrania w sklepie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaska ~Kaska
    ~Kaska
    Napisane 03 listopada 2018 - 22:03
    Nitolic nie zawsze dziala... lepszy jest Hedrin RAZ.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~panicat ~panicat
    ~panicat
    Napisane 26 stycznia 2019 - 18:33
    Mój syn raz wszy złapał w szkole, nie ma sensu golić włosów, to jakiś stary przesąd, są teraz dostepne skuteczne środki, u nas po parasidose przezło błyskawicznie, nakładasz, zakłądasz czepek, czeszesz włosy i je myjesz i tyle, wszy nie mają szans przetrwac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Breat ~Breat
    ~Breat
    Napisane 03 lutego 2019 - 23:44
    U nas w domu był ostatnio koszmar, córka przyniosła ze szły, ale zaraziła siostrę, więc trzeba było walczyć:) Kupiliśmy Pipi Nitolic, przekonało nas to, że można pozbyć się problemu już za pierwszym razem - nie trzeba było powtarzać "zabiegu" po kilku dniach. Faktycznie, od tamtego czasu jest spokój.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Movee ~Movee
    ~Movee
    Napisane 22 marca 2019 - 21:27
    No i to jest właśnie super, że nie trzeba powtarzać zabiegu, ale warto pamiętać o tym, żeby przed wszami się zabezpieczyć. Ja zaraz po walce z tym, co było na głowie kupiłam Nitolic Prevent Plus, w sprayu - działa odstraszająco na wszy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy