Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Wstydliwy męski problem

Rozpoczęte przez ~wektar000, 17 sty 2023
  • avatar ~wektar000 ~wektar000
    ~wektar000
    Napisane 17 stycznia 2023 - 12:48
    Mianowicie chodzi o problemy z erekcją. Wstydliwa sprawa, ale tutaj na forum chyba można pogadać o takich rzeczach? Człowiek jest już w pewnym wieku, nie czuje się staro, ale jednak są pewne niedogodności, jak właśnie problemy erekcyjne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ekspres ~ekspres
    ~ekspres
    Napisane 17 stycznia 2023 - 14:31
    A w jakim wieku jesteś? U mnie po 55 roku życia zaczęły się poważne problemy z erekcją. Nie wiedziałem o co chodzi bo nigdy nie sądziłem, że coś takiego mnie dopadnie. Nigdy ale to przenigdy nie mialem takich problemów a tutaj coś takiego. Byłem z tym u seksuologa i ten zlecił mi kilka działań:
    ograniczenie stresu w pracy
    więcej sportu
    zdrowszą dietę
    no i suplementację. Biorę Viamen. Nie wiem czy słyszałeś o tabletkach ale jest to ziołowy suplement, który zwiększa erekcję. Masz mocniejsze wytryski, więcej spermy. Dostaniesz go bez recepty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wektar00 ~wektar00
    ~wektar00
    Napisane 18 stycznia 2023 - 11:24
    Moze i słyszałem a może nie. W ostatnim czasie widziałem,że sporo się tego reklamuje ale pytanie : Które są skuteczne a które nie? Nie chciałbym brać niczego co nie miałoby w sobie bezpiecznego składu. Możęsz tutaj napisać jaki jest skład? Oraz gdzie konkretnie kupowałeś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ekspres ~ekspres
    ~ekspres
    Napisane 19 stycznia 2023 - 07:55
    Wpisujesz sobie w szukajce viamen i Ci wyskoczy gdzie mozna znaleźć. W sklepach są zdjećia ze składem.
    Poza tym w sieci masz sporo opinii na ich temat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~shall ~shall
    ~shall
    Napisane 20 stycznia 2023 - 07:08
    Sam równięż mam doświadczenie z tabletkami Viamen. Z tym,że przyjmowanie ich zasugerował mi mój lekarz. Miałem niewielkie problemy z erekcją. Nie mogłem jej utrzymać do konca stosunku. Ochota na seks równięz nie była taka duża jak wczesniej. Niby nie było wskazań do przyjmowania viagry ale nie było tak jak powinno być. Środek dał bardzo dobre efekty tak więc polecam obecnie każdemu ( oczywiście na forum bo kolegom sie nie przyznaję,ze coś takiego biorę...).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chaber ~Chaber
    ~Chaber
    Napisane 27 kwietnia 2023 - 17:26
    Bidule, boleje nad Wasza niemocą, chciałbym Was wspomóc dobra radą, niestety już jest za późno, o tych sprawach należało myśleć mając naście lat - nie palic, nie pic alkoholu, uprawiać (czynny) sport, kochać kobiety i zycie, moi drodzy Pomijając powyższe - miałem 65 lat jak urodziła sie moja kolejna córka (proszę bez durnych komentarzy).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pit38 ~Pit38
    ~Pit38
    Napisane 20 maja 2023 - 00:01
    No super gratulacje czyli sprzęt sprawny na 100%. Mnie tez sie udało ostatnio strzelić gola ale mam 38l ;) wczesniej myslalem ze to juz za pozno dla mnie ale po tobie widac ze nie ma sie co przejmować wiekiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy