Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

własna pizzeria?

Rozpoczęte przez ~antek11, 27 kwi 2020
  • avatar ~antek11 ~antek11
    ~antek11
    Napisane 27 kwietnia 2020 - 14:25
    Warto iść w taki rodzaj biznesu? Myślałem raczej na zasadzie franczyzy, tylko jeszcze nie wiem jaka sieć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oedagrasso ~oedagrasso
    ~oedagrasso
    Napisane 30 kwietnia 2020 - 07:28
    Dzień dobry, jeśli myśli Pan o otwarciu własnej pizzeri to proszę rozważyć możliwość otwarcia jej pod szyldem DaGrasso. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
    • oferujemy sprawdzony know-how
    • mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
    • dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
    • wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
    • przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
    • wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
    • sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
    • wsparcie operacyjne Managera Regionu

    Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

    Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

    Konsultant marki DaGrasso

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bert ~Bert
    ~Bert
    Napisane 12 maja 2020 - 16:25
    Brzmi to wszystko dość rozsądnie i wiadomo, że takie miejsca raczej nie narzekają na brak ruchu/klientów, bo wszyscy lubią pizzę ;) Tylko jakie to są koszty na początek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oedagrasso ~oedagrasso
    ~oedagrasso
    Napisane 14 maja 2020 - 18:28
    ~Bert napisał:
    Brzmi to wszystko dość rozsądnie i wiadomo, że takie miejsca raczej nie narzekają na brak ruchu/klientów, bo wszyscy lubią pizzę ;) Tylko jakie to są koszty na początek?


    Proszę Pana już spieszę z informacją. Koszt inwestycji wynosi: od 150 000 złotych netto (kwota inwestycji zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu). Opłata wstępna wynosi 12 000 zł netto (w opłacie zawiera się projekt lokalu, szkolenia dla franczyzobiorcy oraz przyszłych pracowników, wsparcie przy podpisywaniu umów). Jest także opłata miesięczna: od 1464,10 do 1964,10 złotych netto (w zależności od wybranych pakietów menu).

    Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

    Konsultant marki DaGrasso

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~antek11 ~antek11
    ~antek11
    Napisane 27 maja 2020 - 16:18
    czy w tej opłacie wstępnej są jakieś szkolenia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 30 maja 2020 - 20:48
    Z tego co widze wyżej to tak, są szkolenia dla franczyzobiorcy i pracowników

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oedagrasso ~oedagrasso
    ~oedagrasso
    Napisane 03 czerwca 2020 - 20:40
    ~antek11 napisał:
    czy w tej opłacie wstępnej są jakieś szkolenia?


    Szanowny Panie, w opłacie wstępnej zawiera się projekt lokalu, szkolenia dla franczyzobiorcy oraz przyszłych pracowników, wsparcie przy podpisywaniu umów.

    Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

    Konsultant marki DaGrasso

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~antek11 ~antek11
    ~antek11
    Napisane 27 czerwca 2020 - 16:53
    jakie są wymagania co do lokalizacji pizzerii? Pomagace szukać lokalu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nels ~nels
    ~nels
    Napisane 30 czerwca 2020 - 21:06
    ~oedagrasso napisał:
    ~antek11 napisał:
    czy w tej opłacie wstępnej są jakieś szkolenia?


    Szanowny Panie, w opłacie wstępnej zawiera się projekt lokalu, szkolenia dla franczyzobiorcy oraz przyszłych pracowników, wsparcie przy podpisywaniu umów.

    Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

    Konsultant marki DaGrasso


    Rozumiem projekt lokalu, a co z ewentualnym remontem? Koszty są po mojej stronie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy