Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Wielkość penisa

Rozpoczęte przez ~Warmar, 04 sie 2023
  • avatar ~Warmar ~Warmar
    ~Warmar
    Napisane 04 sierpnia 2023 - 09:29
    Sorry, że takie bezpośrednie pytanie, ale to forum męskie. W sensie nie jestem zadowolony z wielkości swojego sprzętu ;/ Mam kompleksy na tym punkcie ;/ Od czego zalezy wielkość penisa, w wieku 23 lat osiągnął już chyba swoje optimum?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Boczerski ~Boczerski
    ~Boczerski
    Napisane 08 sierpnia 2023 - 14:36
    Raczej maksimum...Zależy od genów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wkrecak ~wkrecak
    ~wkrecak
    Napisane 09 sierpnia 2023 - 18:58
    Raczej już więcej nie urośnie. Musisz się chłopie pogodzić z tym,ze tak jest bo inaczej wpadniesz w jeszcze wieksze kompleksy. Na pewno nie zastanawiaj się nad operacją bo jeszcze coś sobie uszkodzisz. Ewentualnie możesz się jeszcze zastanowic nad kuracja tabletkami. Nie powiększysz tym penisa o 10 cm ale o 2 czy 3 cm się da

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~warmar ~warmar
    ~warmar
    Napisane 11 sierpnia 2023 - 19:38
    Hmm, łatwo powiedzieć,a by nie mieć kompleksów ;/
    Operacja nie wchodzi w grę, aż tak bardzo zdeterminowany to ja nie jestem. A te tabletki, to na jakiej zasadzie one działają?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wkrecak ~wkrecak
    ~wkrecak
    Napisane 14 sierpnia 2023 - 14:50
    Poczytaj sobie skład i opinie na temat tego Penilarge które napisałem wyżej. Działają tak, że przyczyniają się do zwiększenia elastyczności ciał jamistych w prąciu. Przyczyniają się też do szybszego ich rozrostu (ciał jamistych), a to one przecież decydują o wielkości penisa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~piatar ~piatar
    ~piatar
    Napisane 16 sierpnia 2023 - 09:08
    Przede wszystkim geny co do długości penisa.
    Po drugie, maszynki czy pompki czy jak nie warte bo nie rośnie od tego, bynajmniej na stałe, a prędzej spowodują urazy.
    Tabletki penilarge możesz spróbować jak ktoś pisał wyżej, ale też nie oczekuj jak z reklam że rosnie 5 cm czy ile tam w 2 tygodnie lub jak i sam decydujesz kiedy skończyć do Twoich oczekiwań i rozmiarów... A jeżeli nie jesteś zadowolony z rozmiarów lub masz problem by zadowolić partnerke to po prostu użyj dłuższej gry wstępnej (i tak kobieta musi być dobrze wilgotna i podniecona żeby mogła dojść bo u nich nie jest jak u nas strzelisz spermą i koniec) oraz stosuj pozycje na pieska czy nogi na pagony. Jak masz stałą partnerkę to spytaj wprost kiedy jej najlepiej i najgłębiej czuje. Pamiętaj też że za głeboko też nie znaczy dla kobiet dobrze, a z medycznego pkt widzenia, to punkt """"G"""" gdzieś na początku już występuje więc nawet poniżej normy (nie wiem czy 13-14 wynosi obecnie ) wystarczy by dać kobiecie rozkosz, nie koniecznie musisz ją rozpruwać. I również praca bioder jest tutaj ważna i szybkość napierania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~cmss ~cmss
    ~cmss
    Napisane 16 sierpnia 2023 - 10:13
    A z ciekawości zapytam, ile cm?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Warmar ~Warmar
    ~Warmar
    Napisane 16 sierpnia 2023 - 10:30
    13 cm ;/

    No właśnie jak czytam sobie na ten temat, to zdania są podzielone, że można powiększyć. I mówię tutaj o różnych naukowych opracowaniach - więc są to poważne treści, oparte na badaniach laboratoryjno-medycznych, nie byłbym więc sceptyczny...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kastor ~kastor
    ~kastor
    Napisane 17 sierpnia 2023 - 08:33
    Jest takie stare polskie przysłowie:
    """"Nie wielkość przyrodzenia, a sztuka pier....nia ma zanczenie""""
    i tego się trzymaj.
    13cm to nie tak, źle.
    Ogólnie kobiety lubią duże, ale na zasadzie raz spróbować i gitara. Miałem znajomego, co by nie mówić kawał zaganiacza, ale jego problemem było to, że nie mógł znaleźć partnerki na stałe. Gdzie się nie pojawił to tylko jednorazowe propozycje, atakowały bezpośrednio i bezczelnie. A jak już dochodziło to większość uciekała w trakcie po temat je przerósł.
    Są jakieś ćwiczenia na ten obszar, takie manualne, ale to ogólnie, aby zachować sprawność tego obszaru.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy