Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Wiekszy wytrysk

Rozpoczęte przez ~bbbbbbb, 16 maj 2016
  • ~bbbbbbb
    ~bbbbbbb
    Napisane 16 maja 2016 - 06:39
    Czy są jakieś domowe sposoby na większy wytrysk ? Ewentualnie jakieś bezpieczne suplementy? Ale takie które nie będą powodowały efektów ubocznych. Otóż od 2 lat pała mi już tak mocno nie stoi. A jak się spuszczam to nie ma takiej dużej objętości spermy. Kiedyś było o wiele lepiej i to podniecało moja kobietę. Obecnie nic nie mówi ale sam widzę,że spermy jest o wiele mniej. Czy można coś zrobić>

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~robert49
    ~robert49
    Napisane 17 maja 2016 - 09:36
    Domowych sposobów raczej nie ma. Są za to suplementy Na wiekszą erekcję. mocniejszy wytrysk i mocniejszy orgazm niezły jest Cum on. Tyle,że efektów nie widać po jednej tabletce ale trzeba brać przez jakiś dłuższy czas. Ja obecnie to biorę i efekty są i to niezłe. Nie wiem czy też tak masz ale u mnie im więszy wytrysk tym większy orgazm. Sa po tym zdecydowanie lepsze odczucia.

• ~pawel398
    ~pawel398
    Napisane 19 maja 2016 - 06:47
    ~robert49 napisał:
    Domowych sposobów raczej nie ma. Są za to suplementy Na wiekszą erekcję. mocniejszy wytrysk i mocniejszy orgazm niezły jest Cum on. Tyle,że efektów nie widać po jednej tabletce ale trzeba brać przez jakiś dłuższy czas. Ja obecnie to biorę i efekty są i to niezłe. Nie wiem czy też tak masz ale u mnie im więszy wytrysk tym większy orgazm. Sa po tym zdecydowanie lepsze odczucia.

Można niby coś tam ćwiczyć. Nawet gdzieś są na internetach filmiki jak to robić. Rozejrzyj się.
    Cum on - stosowałem i faktycznie przynosi bardzo dobre rezultaty jeżeli chodzi o zwiększenie podniecenia, siłę erekcji a w konsekwencji również siłę wytrysku.
    Może nie należy do najtańszych, ale jest za to skuteczny - a skuteczność się ceni.

• ~bbbbbb
    ~bbbbbb
    Napisane 20 maja 2016 - 09:09
    Widziałem ćwiczeni ale nie na objętość wytrysku. Są ćwiczenia na pwiększenie penisa, na dłuższą erekcję ale nie na to.. .Czy ten środek jest na receptę? Nie chciałbym za bardzo isć z tym do lekarza. Po jakim czasie przyjmowania daje to efekty ?

• ~robert49
    ~robert49
    Napisane 24 maja 2016 - 06:57
    Jeżeli pytanie dotyczy Cum on, to dostępny jest bez recepty. Na pewno nie jest dostępny w każdej aptece. Musiałbyś to sprawdzić jeszcze.
    Najlepiej zamówić przez net.
    Zakup 3 opakowań to wydatek około niecałych 160 zł (bez jakiś groszy). Paczka przychodzi Ci anonimowo zapakowana - więc nikt nie dojrzy co jest w środku.

• ~Hjacynt
    ~Hjacynt
    Napisane 06 maja 2018 - 13:58
    Najlepszym sposobem na zwiększenie ilości spermy,jest masowanie prostaty.
    Służy do tego masażer prostaty, najlepiej z silikonu medycznego,głównie jest on do zapobiegania rakowi prostaty,ale przy okazji zwieksza ilość nasienia, daje zdwojone uczucie orgazmu,a przy jednoczesnym stodunku naeet potrójny orgazm.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty