Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Walka o wszystko

Rozpoczęte przez ~Marek, 09 maj 2023
  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 09 maja 2023 - 22:09
    Witam. Mam problem z prawie była już żona . Dwa lata temu złożyłem pozew o rozwód , ale była partnerka wiecznie odwlekała rozprawy. Mamy 3 dzieci . Ja pracuje za granica . Matka dzieci zażyczyła sobie alimenty w kwocie prawie 4 tys złotych . Dostałem wyrok o zabezpieczenie alimentacyjne w kwocie 3600. Nie stać mnie na płacenie takich alimentów . Ja również muszę się utrzymać . Płace regularnie co miesiąc po 2000 ale matka dzieci poszła do komornika oraz złożyła do prokuratury pozew o niealimentacyjnosc . Matka dzieci pobiera w Polsce 500 + do tego mój adwokat załatwił jej różnice jaka może pobierać z Niemiec . Kwota około 1000 zł . Łączne jej dochody to jakieś 5 tys złotych . Nie wiem co mam teraz zrobić . Czy polskie prawo pozwala na to aby ojciec dzieci zdychał z głodu i płacił tak ogromne alimenty ….

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł 78 ~Paweł 78
    ~Paweł 78
    Napisane 22 lipca 2023 - 12:42
    Czy złożyłeś pozew o zmniejszenie alimentów cz jesteś w stanie udokumentować jakie ponosisz koszty utrzymania swojej osoby rachunki za mieszkanie prąd wodę gaz możesz powołać świadków ile kosztuje życie w Niemczech. Brak podstawowych informacji z czyjej winy rozwód itd....zmień adwokata poproś o pomoc jakąś fundację praw ojca czy coś podobnego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy