Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Viamen czy ktoś brał?

Rozpoczęte przez ~Warnak, 08 sie 2023
  • avatar ~Warnak ~Warnak
    ~Warnak
    Napisane 08 sierpnia 2023 - 14:26
    Czy ktoś może stosował środek na erekcję Viamen? Zależy mi tutaj na dwóch rzeczach : na polepszeniu erekcji oraz na zwiększeniu objętosci wytrysku Z góry dziekuję za odpowiedzi od osób, które to stosowały

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Odno ~Odno
    ~Odno
    Napisane 08 sierpnia 2023 - 14:36
    Sam obecnie stosuję. Kupowałem trochę z pewna dozą niepewności . Wcześniej stosowałem cum on, który był jak najbardziej ok jeśli chodzi o lepszy wytrysk i erekcje jednak chciałem spróbować dla porównania czegoś innego tak wieć w sklepie pytałem się co mi polecą. Doradzili Viamen. Tani nie jest ale postanowiłem spróbować, szczególnie że byłem zadowolony z tego co wcześniej mi polecili. Ten jest jeszcze lepszy. Wszystko co jest opisane na stronie się sprawdza. Tak więc super!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxxxx ~xxxxx
    ~xxxxx
    Napisane 09 sierpnia 2023 - 19:07
    Drogie ale nie ma chyba lespzego środka wśród tych bez recepty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Warnak ~Warnak
    ~Warnak
    Napisane 11 sierpnia 2023 - 09:37
    Dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze dwa pytania. Po jakim czasie jest efekt stosowania? I czy są jakieś efekty uboczne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxxx ~xxxx
    ~xxxx
    Napisane 11 sierpnia 2023 - 11:07
    Efektów ubocznych nie zaobserwowałem chociaż wiadomo, zę organizm musi się do tego przyzwyczaić tak wieć przez jakiś czas odczuwałem pewne efekty takie jak częste i niekontrolowane erekcje (ale tak bywa przy niektórych środkach tak więc nie uważam tego za efekt uboczny). O dziwo pierwsze efekty widziałem juz po pierwszej tabletce co było dla mnie dośc nietypowe jeśli chodzi o tego typu tabletki Zwykle trzeba czekać tydzien, miesiąc a tutaj praktycznie od razu widziałem działanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Myśliwiec ~Myśliwiec
    ~Myśliwiec
    Napisane 16 sierpnia 2023 - 14:20
    Myslicie, że penis rzeczywiśie moze się powiekszyć po tych tabletkach To że na erekcje działają to pewnie prawda jednak czy to gadanie z powiekszeniem penisa to nie ściema?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxxxxxx ~xxxxxxx
    ~xxxxxxx
    Napisane 17 sierpnia 2023 - 14:39
    Powiekszenie penisa wynika tutaj z mechanizmu działania tabletek. Sa to jedne z mocniejszych tabletek na erekcję jakie możesz zakupić. Tak więc więcej krwi naplywa do penisa, rozsrzerzaja sie naczynia krwionośne oraz penis o wiele bardziej się powieksza. Jasneze nie powiekszy Ci się o 10 cm ale te 2-3 cm bedziesz widzial.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy