Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Uzależnienia

Uzależnienie od kokainy

Rozpoczęte przez ~Michał, 11 gru 2023
  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 11 grudnia 2023 - 20:09
    Mam dość ciekawy problem. Wiem i zdaje sobie sprawę z mojego uzależnienia od kokainy. Tylko najgorsze jest to, że ja to lubię. Przeważnie wygląda to tak że zaczynam w piątek i chodzę nafutrowany do niedzieli. Czekam niecierpliwie na następny weekend i powtórka z rozrywki tylko że tym razem bailando trwa od piątku do piątku. Później przychodzi standardowo myśl co ja odpierdalam i kończę z tym. Przerwa trwa 3-4 tygodnie i znowu to samo. I tak już 1,5 roku minęło.
    Chciałbym z tym skończyć ale według mnie ja nie mam problemu i zawsze mogę skończyć.
    Teraz akurat jestem w tym cugu tygodniowym…

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uparty troglodyta ~Uparty troglodyta
    ~Uparty troglodyta
    Napisane 16 marca 2024 - 07:05
    Podczas popełniania swoich największych błędów życiowych widziałem co narkotyki robią z ludźmi na szczęście nigdy ich nie brałem. To że tu napisałeś oznacza że szukasz pomocy ale tu jej nie znajdziesz. Idź do terapeuty znajdź pomoc w jakiejś fundacji bo czas ci się kończy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy