Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

umowa o pracę a działalność na normalnym zusie.

Rozpoczęte przez ~Marta, 14 sty 2023
  • avatar ~Marta ~Marta
    ~Marta
    Napisane 14 stycznia 2023 - 18:59
    Trochę mnie w Polsce nie było, trochę zajmowałam się rolnictwem.

    Aż trafiłem na etat z ciut więcej jak najniższą krajową. Przyszedł nowy rok i co podwyżka płac a ja musiałam podpisać najniższą krajową 2700zł na rękę. Tak wiem lipa ale do garnka też trzeba coś wrzucić.
    Pracodawca się skręca żebym przeszła na działalność. A ja w tym żadnych korzyści nie widzę bo pracując dalej dla niego nie mogę być na małym Zusie.
    Co w tej działalności jest takiego dobrego???, bo dla mnie to jak śmieciówka. Zaznaczając, że na działalności mniej niż 2700zł nie zarobię.

    Na umowie nie mam żadnych przywilejów, nie choruje, nie ma premii, bonów itp,

    Rozjaśni mi kto tą działalność. Kiedyś dostałam tekst jeszcze bez konkretów że nawet 5000zł można zarobić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł 78 ~Paweł 78
    ~Paweł 78
    Napisane 22 lipca 2023 - 15:39
    A z tego ZUS podatki etc......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy