Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Ujawnić zdradę ?

Rozpoczęte przez ~Floriana, 29 sty 2024
  • avatar ~Floriana ~Floriana
    ~Floriana
    Napisane 29 stycznia 2024 - 22:15
    Powiedzieć sąsiadce że widziałam jej męża z inną kobietą czy to przemilczeć ? Oczywiście anonimowo
    Ja akurat chciałabym wiedzieć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lucy ~Lucy
    ~Lucy
    Napisane 30 stycznia 2024 - 15:27
    Ja bym to chyba olał , ich życie i to nie moja sprawa. Skąd wiesz jak tam jest między nimi w małżeństwie ? Możesz sama sobie jeszcze zaszkodzić , a co widziałaś ? Sex??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~PaniD ~PaniD
    ~PaniD
    Napisane 02 lutego 2024 - 22:36
    Całowali się w parku , już było raczej ciemno ale to był on, widać było że łączy ich namiętny układ

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 02 lutego 2024 - 23:46
    Jak dzieci,harcerzyki co ich nie stać na hotel,no ostatecznie wsadzić tyłki do samochodu i pojechać w ciche miejsce..Właśnie przez taką dziecinadę wpadają zdradzający. Jeszcze po 20 smsów dziennie "kocham Cię bardzo","a ja Ciebie jeszcze bardziej". No i co to wnosi? Rozumiem licealistów,ale ludzie po 40 -ce ? Tylko niech małżonka weźmie telefon do ręki i już Floriana nie musi jej o niczym informować.Sąsiadka sama będzie wszystko wiedziała.
    Żeby zdradzać trzeba myśleć i przewidywać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zwykły Facet ~Zwykły Facet
    ~Zwykły Facet
    Napisane 05 lutego 2024 - 10:52
    Cudze życie, nie Twoja sprawa. Zajmij się swoim, a nie sąsiadów po parkach podglądaj.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 05 lutego 2024 - 11:30
    ~Floriana napisał:
    Powiedzieć sąsiadce że widziałam jej męża z inną kobietą czy to przemilczeć ? Oczywiście anonimowo
    Ja akurat chciałabym wiedzieć

    Oczywiście ujawnić. Nie przejmuj się tym co inni piszą. Sw ocenia swoją miarą - kiedyś pisał że zdradza. Podobnie inni tutaj negatywnie wypowiadający się.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 05 lutego 2024 - 11:30
    ~Floriana napisał:
    Powiedzieć sąsiadce że widziałam jej męża z inną kobietą czy to przemilczeć ? Oczywiście anonimowo
    Ja akurat chciałabym wiedzieć

    Oczywiście ujawnić. Nie przejmuj się tym co inni piszą. Sw ocenia swoją miarą - kiedyś pisał że zdradza. Podobnie inni tutaj negatywnie wypowiadający się.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lola ~Lola
    ~Lola
    Napisane 05 lutego 2024 - 15:02
    ~Określony napisał:
    ~Floriana napisał:
    Powiedzieć sąsiadce że widziałam jej męża z inną kobietą czy to przemilczeć ? Oczywiście anonimowo
    Ja akurat chciałabym wiedzieć

    Oczywiście ujawnić. Nie przejmuj się tym co inni piszą. Sw ocenia swoją miarą - kiedyś pisał że zdradza. Podobnie inni tutaj negatywnie wypowiadający się.

    Tez uwazam, ze powiedziec, zona zawsze dowiaduje sie ostatnia. Jesli maja 'uklad' i otwarte malzenstwo to i tak nic to nie zmieni, a jesli nie, to kobieta ma prawo wiedziec i podjac decyzje czy chce z nim nadal byc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 05 lutego 2024 - 16:49
    @ ~Określony Masz krótką pamięć ,albo pamiętasz to co Ci jest wygodne.Poza tym to typowa wycieczka osobista akurat nie mająca wpływu na ocenę problemu Autorki.
    Ja problem poznałem z obu stron. Zostałem najpierw zdradzony , potem zdradziłem zdradzającą. A Tobie, o ile dobrze pamiętam żona przybiła rogi? Czyli znasz teoretycznie problem tylko z jednej strony.
    Ponadto gdzie napisałem powiedzieć,albo nie powiedzieć?
    Oceniłem głupotę zdradzających
    Masz okazję przeczytać to jeszcze raz ,może ze zrozumieniem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zwykły Facet ~Zwykły Facet
    ~Zwykły Facet
    Napisane 05 lutego 2024 - 22:07
    Wpieprzanie się w cudze życie jest po prostu niegrzeczne. Czy mąż zdradza to nie sprawa autorki i nie sprawa jego żony. Co im do tego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milenka ~Milenka
    ~Milenka
    Napisane 06 lutego 2024 - 18:13
    Masz rację po co wprowadzać zamieszanie w domu każdy ma swój rozum i wie co robi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Loreal ~Loreal
    ~Loreal
    Napisane 06 lutego 2024 - 18:18
    ~Zwykły napisał:
    Wpieprzanie się w cudze życie jest po prostu niegrzeczne. Czy mąż zdradza to nie sprawa autorki i nie sprawa jego żony. Co im do tego?


    A czyja to sprawa jak nie jego żony? To przecież żona ryzykuje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne żyjąc w niewiedzy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 06 lutego 2024 - 18:34
    Do Zwykły Facet. Co do tego, że to nie sprawa autorki to byłbym może jeszcze skłonny się z Tobą zgodzić, choć można by tu dyskutować, ale niech będzie tu Twoja racja. Co do zdradzanej żony, po Twoim stwierdzeniu że to nie jej sprawa, zaczynam się zastanawiać czy klepki w Twojej głowie są aby na pewno ułożone we właściwej kolejności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 06 lutego 2024 - 18:56
    ~Lola napisał:
    ~Określony napisał:
    ~Floriana napisał:
    Powiedzieć sąsiadce że widziałam jej męża z inną kobietą czy to przemilczeć ? Oczywiście anonimowo
    Ja akurat chciałabym wiedzieć

    Oczywiście ujawnić. Nie przejmuj się tym co inni piszą. Sw ocenia swoją miarą - kiedyś pisał że zdradza. Podobnie inni tutaj negatywnie wypowiadający się.

    Tez uwazam, ze powiedziec, zona zawsze dowiaduje sie ostatnia. Jesli maja 'uklad' i otwarte malzenstwo to i tak nic to nie zmieni, a jesli nie, to kobieta ma prawo wiedziec i podjac decyzje czy chce z nim nadal byc.

    Bardzo często żona nie chce widzieć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nikt ~Nikt
    ~Nikt
    Napisane 06 lutego 2024 - 21:45
    Pewnie, po co informować żonę? Pewnie to zła kobieta, bo przecież biedny mąż musiał iść ją zdradzić. No a już to, że zarazi ją jakimś syfem to poza dyskusją...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zwykły Facet ~Zwykły Facet
    ~Zwykły Facet
    Napisane 07 lutego 2024 - 10:24
    ~Jack napisał:
    Do Zwykły Facet. Co do tego, że to nie sprawa autorki to byłbym może jeszcze skłonny się z Tobą zgodzić, choć można by tu dyskutować, ale niech będzie tu Twoja racja. Co do zdradzanej żony, po Twoim stwierdzeniu że to nie jej sprawa, zaczynam się zastanawiać czy klepki w Twojej głowie są aby na pewno ułożone we właściwej kolejności.


    Żona czy mąż, partner czy partnerka to wolni ludzie. Wchodząc w związek nie nabywasz prawa własności drugiej osoby. Dla mnie to oczywiste jak to, że rano wschodzi słońce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 07 lutego 2024 - 13:15
    Praw nie nabywasz nie wchodząc w związek. Jeśli natomiast w związek wchodzisz jest to kwestia wewnętrznej umowy, do przestrzegania której zobowiązane są dwie strony. Jeżeli brzmi ona ja jestem twój ty jesteś moją to Się tego trzymamy i koniec kropka a złamanie jej uznajemy za zdradę. Gdyby moja żona (kilkanaście lat po ślubie, zasady związku ustalone przed nim) wyskoczyłaby z tekstem : ,,jej ciało i może robić z nim co chce" natychmiast usłyszałaby: ,,mój kutas i mogę go wkładać komu chcę i kiedy chcę".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 07 lutego 2024 - 13:22
    Co do koleżanki autorki wątku, nie wiem jakie zasady ustalała ze swoim mężem, dlatego nie będę na ślepo doradzał opcji: poinformować, nie poinformować, bo nie wiem czy jest ktoś robiony w balona czy nie jest.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 07 lutego 2024 - 16:30
    ~Nikt napisał:
    Pewnie, po co informować żonę? Pewnie to zła kobieta, bo przecież biedny mąż musiał iść ją zdradzić. No a już to, że zarazi ją jakimś syfem to poza dyskusją...

    Znam dwie pary, u których on zdradza, wszyscy o tym wiedzą, za specjalnie się nie kryje, zwłaszcza jeden, a one wypierają to, udają, że nie widzą, bo tak łatwiej żyć. Jedna z nich nie uprawia seksu z mężem, twierdzi, że on jest zmęczony po pracy - serio, facet po 30.
    Daj spokój tej kobiecie, nie twoja sprawa, chyba, że to ty jesteś tą kochanką.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milenka ~Milenka
    ~Milenka
    Napisane 07 lutego 2024 - 16:39
    No cóż tak to już w życiu jest ale skoro to nam odpowiada to dlaczego nie mamy korzystać z tego co nam natura dała bo jak wiemy czas szybko leci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy