Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

uciążliwy zatkany nos

Rozpoczęte przez ~januros, 09 gru 2015
  • avatar ~januros ~januros
    ~januros
    Napisane 09 grudnia 2015 - 09:34
    Często miewam infekcje zatok i niestety zawsze przy okazji mam mocno zatkany nos, próbowałem wielu rzeczy ale wszystko pomaga na krótko :/, znacie coś skutecznego na takie dolegliwości?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Cobretti ~Cobretti
    ~Cobretti
    Napisane 04 stycznia 2016 - 15:36
    Witaj
    Od kilku lat miałem to samo aż w zeszłym roku powiedziałem dość... Korekta przegrody nosowej z udrożnieniem ... Trochę nieprzyjemne ale efekt super ( w zeszłym roku miałem 3 infekcje nosa i górnych dróg oddechowych)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~janek987 ~janek987
    ~janek987
    Napisane 01 lutego 2016 - 17:28
    A moze po prostu masz alergie?? Nie diagnozowales sie pod tym katem? Ja tak mialem...ciagle katara i okazalo sie, ze mam alergie na roztocza... teraz sprztam non stop, posciel domagla,dywany , firanki tez.. dobrze , ze mam obok zaraz pralnie
    fresh-clean. com. pl/ bo bym oszalal :) ale katar mniejszy :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maxx ~maxx
    ~maxx
    Napisane 29 kwietnia 2016 - 09:47
    sprobuj z tłokowym inhalatorem, np. diagnostic nano, mi osobiscie bardzo pomaga zatkany nos

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~milko ~milko
    ~milko
    Napisane 06 maja 2016 - 09:45
    Sam mam krzywą przegrodę, czekam na zabieg i często właśnie męczy mnie katar, już kilka razy miałem zapalenie zatok, wtedy to dopiero był koszmar, nos na maksa zatkany, głowa boli, kilka razy brałem antybiotyki, ale mój żoladek już srednio po tym funkcjonował, teraz jak mialem nawrót to brałem ziołowy sinufast i jakoś nawet szybko przeszlo i dużo on nie kostował.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy