Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Twierdzi że do niczego nie doszło

Rozpoczęte przez ~Borówka , 19 gru 2021
  • avatar ~Borówka ~Borówka
    ~Borówka
    Napisane 19 grudnia 2021 - 15:50
    Witam. Jestem w związku ponad 20 lat. Mamy kilkuletnie dziecko. On ma problem z alkoholem. Wiedziałam od samego początku że pisze z kimś. Miałam wtedy nadzieję że to coś "poważnego " i może ułoży sobie życie z inną. Miałam go wtedy dosyć. Non stop awantury że kogoś ja mam i ja z kimś piszę choć nie była to prawdą. Po pół roku nie wytrzymałam I przejrzałam telefon a tam smsy od niby kolegi: ja też twojego powrotu, już by mogła być niedziela, TĘSKNIĘ! Twierdził że do niczego nie doszło i tylko pisali a kontakt urwał 3 tygodnie wcześniej. Skąd by wiedziała że nie ma go na miejscu?.. Wiem kto to jest. Mieszka koło naszej miejscowości. Poza tym były smsy po 3500 i 10 godzin rozmów w miesiącu.. a ja w tym czasie nie mogłam się do niego dodzwonić. Mam tylko zrzuty tych smsow i zrzuty na messengerze ustawione tajne konwersacje I znikających wiadomości .
    On idzie w zaparte ale tak było zawsze; nie mam dowodów nie było tematu. Nawet gdybym nie miała tych zrzutów to by mi powiedział że zmyślam. Kocham go i widzę że się teraz stara ale wydaje mi się że moja intuicja mnie nie myli i nie ma sensu dalej w to brnąć. Jakieś rady, pomysły?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy