Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

trymer czy multitrymer?

Rozpoczęte przez ~eweckan, 15 lip 2020
  • avatar ~eweckan ~eweckan
    ~eweckan
    Napisane 15 lipca 2020 - 11:48
    co lepiej kupić? znalazłem dwa sprzety od babyliss i się zastanawiam co lepszym wyborem, mam raczej krótką, prostą brodę, nie wiem czy będę ją jakoś mocniej stylizował sam nie wiem co wybrac, czy ten multi poradzi sobie z gęstym zarostem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~cmarko ~cmarko
    ~cmarko
    Napisane 16 lipca 2020 - 09:28
    mam multitrymer babyliss i zdecydowanie polecam, ma niedużą głowicę i to pomaga dotrzeć w każde miejsce, tego modelu można uzywać pod wodą, łatwo go wyczyścić i na jednym ładowaniu spokojnie kilka dni wytrzymuje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~eweckan ~eweckan
    ~eweckan
    Napisane 24 lipca 2020 - 14:29
    rozwialeś moje wątpliwości, zamówilem ten multitrymer, zobaczym jak się sprawdzi, opinie ma niezłe w necie, zrobielm solidny research, okazuje się ze mamy w domu suszarkę tej marki także jestem spokojny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gingerbread ~gingerbread
    ~gingerbread
    Napisane 25 września 2020 - 15:07
    korzystasz z tych wszystkich końcówek jakie ma ten multitrymer babyliss? widziałem, że jest tam nawet coś do przycinania brwi, koncówka do ogarniania ciała, coś takiego by mi się przydało

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy