Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Tabletki przed badaniem USG?

Rozpoczęte przez ~Merkos, 26 lis 2019
  • avatar ~Merkos ~Merkos
    ~Merkos
    Napisane 26 listopada 2019 - 13:25
    Panowie, szybkie pytanie. Jakie są najlepsze tabletki na pozbycie się gazów z układu pokarmowego przed badaniem usg brzucha?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Filip ~Filip
    ~Filip
    Napisane 04 grudnia 2019 - 14:47
    Nie wiem, jakie dokładnie masz te badania, ale ja dostałem od lekarza konkretne leki, które się przed tym brało. To był cały proces. Na pewno pamiętam, że na same gazy miałem ulgasim. Do tej pory zdarza mi się to łykać na wzdęcia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~smikki9 ~smikki9
    ~smikki9
    Napisane 10 grudnia 2019 - 10:14
    U mnie było odwrotnie, bo najpierw wiedziałem, że ulgasim działa dobrze na niwelowanie wzdęć, a potem dostałem te same tabletki od lekarza, żeby właśnie przygotować się do badania kolonoskopowego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~human ~human
    ~human
    Napisane 28 grudnia 2019 - 17:48
    Też miałem takie zalecenia przed badaniem jamy brzusznej, żeby brać 2-3 dni wcześniej coś na wzdęcia, bo niestety gazy w jelitach przeszkadzają w badaniu. Lekarz mówił, że mam kupić coś z symetykonem, bo jest skuteczny i bezpieczny, kupiłem ulgasim, dobra cena i dawka, świetnie się sprawdził.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy