Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Tabletki na erekcję bez recepty

Rozpoczęte przez ~tanir, 28 lis 2022
  • avatar ~tanir ~tanir
    ~tanir
    Napisane 28 listopada 2022 - 11:20
    Orientujecie się czy tabletki na erekcje bez recepty mogą działać? Jestem młodym facetem, mam 22 lata i problemy z erekcją. Od prawie 4 miesięcy i jest coraz gorzej. Partnerka zxaczyna się denerwowac,że to jej wina i pewnie mi się nie podoba. A tak nie jest. Podoba mi się tylko po prostu potrzebuję długiego czasu aby penis stanąl albo opada w trakcie. To,że opada w trakcie jeszcze bardziej mnie stresuje i nie ma opcji aby ponownie stanął. Zastanawiałem się nad tabletkami bez repepty ale cy działają? Czy trzeba od razu brać sildenafil?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spotky ~spotky
    ~spotky
    Napisane 01 grudnia 2022 - 13:34
    Myślę,że nie ma konieczności.

    Spróbuj sobie jak na Ciebie działają albo cum on albo Viamen. To i to jest dobre z tym, że viamen bierze się mniej więcej tak jak viagrę czyli jedną tabletkę przed seksem. A cum on codziennie, efekt jest po jakimś czasie ale jest trwały. Robiłeś sobie badania na testosteron? Liczy się również to czy się nie stresujesz bo w wielu przypadkach problem z erekcją może mieć podłoże psychiczne,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tanir ~tanir
    ~tanir
    Napisane 02 grudnia 2022 - 15:00
    Biorę pod uwagę,że jest to stres ale jak tutaj się nie stresować jak penis na początku nie chce stawać, potem w połowie seksu robi się flak a laska strzela focha. Nie ma opcji. Nawet seksu mi się teraz odechciewa. Testosteron badałem i jest ok. Dietę wydaje mi się mam dobrą. Wiadomo,ze raz na jakiś czas zdarza mi się wszamać jakiegoś burgera ale na pewno nie jest to codziennie. Zamówilem ostatecznie tego viamena, drogie ale liczę na to,ze pomogą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spotky ~spotky
    ~spotky
    Napisane 05 grudnia 2022 - 09:14
    Jak nie pomogą to spróbuj inne. Na jedną osobę działają lepiej jedne tabletki, na drugą inne. Trzeba dobrać sobie odpowiednie.Dlatego też napisałem Ci tutaj o dwóch rodzajach. Jeszcze przypomniały mi się jedne Penis complete. Tych akurat sam nie brałem ale czytałem na innym wątku ( chyba nawet na tym forum), że bardzo sobie je również zachwalali.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tanir ~tanir
    ~tanir
    Napisane 06 grudnia 2022 - 12:57
    Przyszły i działają! Wziąłem na początku jedna tabletkę i penis stał przez praktycznie 2 godziny, teraz biorę pół i jest optymalnie. Kurczę, mam tylko nadzieję,ze się od nich nie uzależnię ;/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Borsuk ~Borsuk
    ~Borsuk
    Napisane 28 grudnia 2022 - 20:26
    Panowie mam pytanie kto brał na erekcje ziołowe kapsułki Butea Superba czy warto są skteczne a może jakieś inne skuteczne suplementy znacie biorę sildenafil a chciałbym zmienić .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~melchior ~melchior
    ~melchior
    Napisane 11 stycznia 2023 - 13:33
    tez biore tabsy bez recepty takie co to bierzesz regularnie a nie tylko pol godziny przed :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gregorij ~gregorij
    ~gregorij
    Napisane 14 stycznia 2023 - 18:38
    a gdzie je kupujesz? one sa na recepte?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~melchior ~melchior
    ~melchior
    Napisane 25 stycznia 2023 - 22:07
    nie, zamawiam na necie [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisustrona https://www.erectan.pl/ kapsy erectan 400mg ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy