Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Szybki wytrysk

Rozpoczęte przez ~Nieznajomy, 07 cze 2023
  • avatar ~Nieznajomy ~Nieznajomy
    ~Nieznajomy
    Napisane 07 czerwca 2023 - 14:01
    Cześć wam mam do was pytanie czy ze mną jest coś nie tak bo do seksuologa nie chcę się wybierać bo się raczej przed nim nie otworze.

    Mam 28 lat i żonę która ma 31 lat jeśli chodzi o nasz seks to wszystkiego próbowaliśmy naturalnych sposobów problem tkwi w tym czy to z grą wstępną czy bez po prostu szybko dochodzę . Problemu ze wstaniem nie ma ale kilka sekund i pełna guma...
    Mojej żonie to niby nie przeszkadza że po co ją przepraszam że nic się nie dzieje ale w głębi ducha wiem że wiele razy ona nie dojdzie do orgazmu .. Jako facet czuję się z tym źle . I szukam jakiegoś naturalnego sposobu żeby wydłużyć wytrysk zabawy w start-stop odpadają bo chodzi o przyjemność a nie że dochodzenie na czas . Jeśli chodzi o mojego penisa to jest dużych rozmiarów ale obawiam się że może problem tkwi w tym że szybko się napalam . Wyprzedzę wasze pytanie od kiedy tak jest myślę że od zawsze jak miałem 20 lat to każdy mi tłumaczył tym że jestem młody i z wiekiem mi to przejdzie no ale zaraz 30stka na karku a problem taki sam .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Danio ~Danio
    ~Danio
    Napisane 11 czerwca 2023 - 08:00
    Część. Jak chcesz żeby ci pomóc naturalnymi sposobami to zapraszam do kontaktu na priv.
    Czemu nie tutaj? Pomagam indywidualnie dostosowując metodę do danego przypadku, a ciężko to zrobić wśród innych wracających się do rozmowy.
    Metoda jest naturalną i potrzebuje zaangażowania z twojej strony, jest też darmowa.
    danio1000x@gmail.com

    Zapraszam też inne osoby z PW do kontaktu, którzy chcieli by poprawić sobie jakość życia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy