Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Szukam zamiennika viagry

Rozpoczęte przez ~Szamar, 14 lip 2023
  • avatar ~Szamar ~Szamar
    ~Szamar
    Napisane 14 lipca 2023 - 08:40
    Panowie szukam obecnie jakiegoś dobrego zamiennika viagry. Od jakiegoś czasu mam pewne problemy z erekcją. Byłem u urologa i ten mi przypisał srodek na erekcję sildenafil ale wywala mi po nim cisnienie. Nigdy nie maiłem problemów z ciśnieniem ale jak wezmę niebieską tabletkę to mam 180 na100 a to chyba za dużo ;/ Nie ma możę czegoś co nie daje takich efektów?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gemski ~gemski
    ~gemski
    Napisane 14 lipca 2023 - 13:39
    Mi również po nim rośnie ciśnienie. Lepsze są ziołowe środki. Ponoć nie działają na każdego ale akurat na mnie zadziałały i to dobrze. Biorę teraz Viamen. Wcześcniej zasugerował mi to urolog. Dodam,, ze mam porównanie z niektórymi reklamowanymi w tv środkami ale ten jest moim zdaniem najlepszy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~szamar ~szamar
    ~szamar
    Napisane 18 lipca 2023 - 09:51
    No to wlaśnie wolałbym coś takiego co jest polecane przez lekarzy. W końcu słuchają oni pacjentów. Tylko czy jest to na recptę? Pytam się tutaj o środki, któr są bez recepty bo nie uśmiecha mi sie znowu maszerowac do lekarza po jakiś lek na receptęJuż byłem. okazało sie to klapą. Ten viamen to po jakim casie dał Ci jakiś efekt?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gemski ~gemski
    ~gemski
    Napisane 18 lipca 2023 - 10:28
    Praktycznie od razu. Erekcja jest po nim znacznie silniejsza i trwa dużej.
    Nie zauważyłem też żadnych efektów ubocznych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy