Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Szukam skutecznych feromonów

Rozpoczęte przez ~Sowak, 16 cze 2023
  • avatar ~Sowak ~Sowak
    ~Sowak
    Napisane 16 czerwca 2023 - 12:41
    Szukam obecnie dobrych feromonów. Grupa wiekowa kobiet to 30-40. Zastanawiałem się nad kilkoma. Trochę sobie przejrzałem oferty na ceneo i jest tego sporo. Pheromone essence, Sexual Attraction oraz Love Desire. Czy ktoś z Was miał może do czynienia z jakimś zapachem z tej trójki? Czy moze polecicie jeszcze coś innego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~reacto ~reacto
    ~reacto
    Napisane 19 czerwca 2023 - 06:59
    Reagują . Każda kobieta lubi kiedy mężczyzna ma na sobie ładny zapach. Wiadomo,że feromony nie zrobią z Ciebie mistrza podrywu ale zawsze sprawiają,że osoba naprzeciwko jest do Ciebie lepiej nastawiona.I nie tyczy się to jedynie kobiet ale również mężczyzn. W poradnikach do spraw manipulacji w biznesie feromony są wymieniane jako jeden ze sposobów manipulacji. Polecałbym wypróbować na początek Love Desire. Kiedyś używałem i byłem z nich zadowolony. Przypomniałeś mi zresztą o nich to może soboie na dniach równiez zamówię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sowak ~Sowak
    ~Sowak
    Napisane 19 czerwca 2023 - 10:26
    Właśnie o coś takiego mi tutaj chodzi. Pracuję w pracy z klientami.W większości są to kobiety i zastanawiałem się czy coś takieg może mięc wpływ na jakość sprzedaży. Czy te Love Desire są zapachowe czy może nie mają zapachu? I czy zawierają jakieś specjalne składniki,ze mogą działać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~reacto ~reacto
    ~reacto
    Napisane 19 czerwca 2023 - 11:27
    Mają zapach .Zresztą całkiem fajny. Jak na tak niską cenę ( mniej więcej tak jak perfumy ze średniej pólki) to trzyma się bardzo dobrze . Porównałem sobie z kilkoma perfumami tych lepszych marek to powiem Ci,że Love Desire jest nawet mocniejsze od innych. Zawiera składniki, które są odpowiednkami ludzkich perfum. Dzięki temu właśnie bardziej się komuś podobasz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sowak ~Sowak
    ~Sowak
    Napisane 20 czerwca 2023 - 07:39
    Gdzie konkretnie kupujesz te zapachy? Czy mogę znaleźć w tradycyjnych sklepach, drogeriach? Widziałem jakies feromony na allegro ale nie wiem czy zamawiać czy nie. Już kilka razy sparzyłem się na allegro bo dostałem jakieś podróbki. O wiele wygodniej byłoby dla mnie kupić to w normalnym sklepie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~reacto ~reacto
    ~reacto
    Napisane 20 czerwca 2023 - 09:40
    Niestety tylko w sieci. Wpisz sobie w google to Ci wyskoczy lista sklepów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Waktar ~Waktar
    ~Waktar
    Napisane 20 czerwca 2023 - 12:50
    Słuchajcie a czy to nie jest placebo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kazan ~kazan
    ~kazan
    Napisane 20 czerwca 2023 - 12:58
    Ależ oczywiście,że feromony nie zrobią z Ciebie od razu podrywacza. Nikt tutaj o tym nie pisze bo jednak trzeba się trochę pouczyć podrywania, poczytać sobie o sposobach ( są w sieci różne blogi). Jest to jednak jeden ze sposobów, które mają na celu lepsze nastawienie do Ciebie tej drugiej osoby. Jeśli lepiej pachniesz to ktoś inny postrzega Cię w o wiele lepszym stopniu. Tak jak również wspomniałem te środki to nie jest sama woda ale zawierają składniki ,ktore naturalnie występują w ludzkich feromonach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy