Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam przyjaciela/kochanka

Rozpoczęte przez ~przezyccoswiecej, 24 lip 2019
  • avatar ~przezyccoswiecej ~przezyccoswiecej
    ~przezyccoswiecej
    Napisane 24 lipca 2019 - 15:29
    Mam 29 lat, dziecko, pozostaje w związku małżeńskim i chce żeby raczej tak zostało. Pracuje, zarabiam więc nie szukam żadnych pomocy finansowych czy coś w tym stylu. Po prostu od jakiegoś czasu budzę się rano i zadaje sobie pytanie czy to wszystko? Stabilizacja, praca bez stresów, ten sam facet w łóżku od 10 lat i ludzie których bardzo dobrze znam a przynajmniej tak mi się wydaje, ponieważ rzadko potrafią mnie jeszcze zaskoczyć. Nic nowego, a ja pragnę coś jeszcze przeżyć! Jestem młoda! Nudzi mnie już takie poukładane życie. Szukam więc mężczyzny który rozwieje troszeczkę rutynę w której tkwie. Bez znaczenia jest Twój stan cywilny. Preferuję starszych mężczyzn. Od 40 do 50 lat. Jestem gruba - ale bez kompleksów, za to z poczuciem dobrego smaku, więc nie odstraszam wyglądem - chyba, że duże kobiety Cię przerażają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 26 lipca 2019 - 15:17
    Witaj!
    Jestem zainteresowany poznaniem Ciebie. Mam podobną sytuację. Napisz skąd jesteś? Czekam -biziaczek-Paweł

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy