Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam Pani

Rozpoczęte przez ~Gredr, 06 maj 2020
  • avatar ~Gredr ~Gredr
    ~Gredr
    Napisane 06 maja 2020 - 16:40
    Dzień dobry,
    mężczyzna 37 lat, żonaty, poszukuje tą drogą Pani (chętnie mężatki choć to nie warunek), która chciałaby nawiązać przyjacielską relację i raz na jakiś czas oderwać się choć na chwilę od codzienności.
    Nie szukam niczego na siłę, a zależy mi aby poznać osobę której też zależy na dyskrecji i chciałaby zrobić coś dla siebie.
    Nie mam oczekiwań co do wieku jaki i co do takiej relacji - może ona być czysto przyjacielska, a może też wyjść nieco dalej ;) choć nie ukrywam że zdecydowałem się zamieścić ten anons z uwagi na pewne braki w sferze erotycznej.
    Coś o mnie - mam na imię Grzegorz, mieszkam na mokotowie (ale nie ograniczam się co do dzielnicy - wręcz przeciwnie), na codzień normalny i kulturalny facet. Bez nadwagi (72 kg, 178 cm). Więcej oczywiście w korespondencji prywatnej.
    Mogę oczywiście wysłać wcześniej zdjęcie ale po uprzednim kontakcie i krótkiej rozmowie via e-mail.

    Jeżeli zainteresował Cię choć trochę mój anons, śmiało napisz - to nic nie kosztuje.
    Jeżeli masz obawy kto jest po drugiej stronie to wymienimy kilka korespondencji lub umówimy się na telefon. A odważnym zaproponuję dobrą kawę :)

    Pozdrawiam
    Grzegorz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy