Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam Pani

Rozpoczęte przez ~Homer, 04 maj 2018
  • avatar ~Homer ~Homer
    ~Homer
    Napisane 04 maja 2018 - 04:58
    Jestem po czterdziestce i nie szukam sponsorki ani sponsorem nie jestem. W seksie normalny bez zboczeń i przemocy. Wysłucham, porozmawiam, zrobię masaż... życie jest zbyt krótkie na marazm, nudę i bezczynność. Gwarantuje higienę i dyskrecję. Zainteresowane Panie najlepiej z Torunia lub okolic proszę o kontakt: harmattan9@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 05 maja 2018 - 21:47
    A jesteś pewny, że w dobrym miejscu szukasz? Ja raczej bym celował w jakieś portale randkowe, czy matrymonialne. Tutaj raczej ciężko będzie..., ale może się mylę :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Homer ~Homer
    ~Homer
    Napisane 05 maja 2018 - 21:52
    Robercie, żonę to ja już mam;) Pozdrawiam:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 06 maja 2018 - 05:07
    Nie koniecznie żony musisz szukać na portalu randkowym :-). Tam znajdziesz raczej kochankę, niż żonę właśnie. A jak będziesz chciał, to i żonę - zależy na kogo trafisz.
    Po prostu tam są dziewczyny 'chętne' na takie relacje - tu... albo faceci (i to z reguły heteroseksualni :-) ), albo dziewczyny, które takich atrakcji póki co nie szukają, bo większość jest po tzw przejściach i nie w głowie im fajerwerki ;-).
    Wydaje mi się po prostu, że to nieodpowiednie miejsce, ale... może się mylę.
    Powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Homer ~Homer
    ~Homer
    Napisane 09 maja 2018 - 15:54
    Mi się jednak wydaje, że to tu można spotkać zdecydowane, wiedzące czego potrzebują i pragną kobiety. Nawet kiedyś mi się już raz udało zlaleźć tu fantastyczną osobą ale wszystko z czasem się kończy. Portale randkowe to nabijanie kasy, kobiety tam szukają głównie nieżonatych;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy