Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

SZUKAM MĘZCZYZNY!

Rozpoczęte przez ~Walkiriia, 07 paź 2012
  • avatar ~Walkiriia ~Walkiriia
    ~Walkiriia
    Napisane 07 października 2012 - 16:08
    weszlam na ten portal,bo moze tu znajde.Jestem z katowic,mam 47 lat,moje zdjęcie i najwazniejsze dane

    http://sympatia.onet.pl/wallkiriia,user.html

    nie oszukuję,nie lubię i nie umiem...chce kogos do przytulenia,do rozmow,do rozrabiania,nie chce juz byc sama,coraz gorzej mi z tym,jesli ktos jest zainteresowany nie tylko seksem,ale i ogolnie zyciem w dwoje,przyjaznią,to niech napisze na maila..
    taki rozpaczliwy list trochę....
    i pozdrawiam wszystkich tutaj...zle samemu,naprawde..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Walkiriia ~Walkiriia
    ~Walkiriia
    Napisane 07 października 2012 - 22:38
    no,super,teraz widze,ze nic z tego:(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jarek ~jarek
    ~jarek
    Napisane 09 października 2012 - 21:33
    Walki... pewno kazde z nas, kto jest sam - nie koniecznie samotny - ma nadzieje ze pozna te druga polowe, albo chociaz przyjaciela lub sluchacza. Ale czy tak naprawde jestesmy na to gotowi?, ja zawsze pekam. pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~coni ~coni
    ~coni
    Napisane 12 października 2012 - 15:01
    Walki nic na siłę, wierz mi... To przyjdzie samo. Nie warto szukać za wszelką cenę bo chcąc tak bardzo, można popełnić tylko błąd. Zagmatwać się w kolejny skomplikowany związek... Każdy musi dojrzeć do samotności jak i do kolejnego związku. Ty tez... Ja trwałam w związku 20 lat, ostatnie 5-6 lat to horror i wieczna samotność. Teraz to już za mną, zaczynam żyć. Nie jest mi łatwo, ale chociaż nie wisi nade mną ciągły strach. Bałam się samotności ale też bałam się kolejnego związku. To przyszło samo, nagle i kompletnie nieoczekiwanie. Nie poddawaj się. Zacznij cieszyć się życiem i kontaktami z ludźmi. Okazywanie żalu i rozgoryczania nic nie da, po za zatruwaniem sobie życia i innym. Szczęście przyciąga szczęście, pamiętaj o tym a wszystko się ułoży.
    Nos do góry ... dziewczyno !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta ~Kobieta
    ~Kobieta
    Napisane 18 października 2012 - 12:36
    Walkirio, wyluzuj. Ja od 3 miesiecy jestem sama, też czasem mi źle, ale nic na siłę. Nie szukam, bo myślę, że uczucie samo mnie znajdzie jak będę gotowa. A na razie jestem sama ze sobą, poznaję siebie. Przyglądam się i patrzę czego mi brakuje i co może dać mi mężczyzna. I wiesz co? Niewiele tak naprawdę. ;) Mój ostatni związek z 18 lat starszym ode mnie mężczyzną rozleciał się, bo On się przestraszył, że za parę lat nie będę chciała siedzieć i trzymać Go za rękę. Mylił się, ale to Jego decyzja a ja ją uszanowałam i powoli podnoszę się po tym wszystkim. Już wiem, że nigdy nie przestanę Go kochać, ale muszę nauczyć się żyć bez Niego. I zaczynam widzieć przyszłość w różowych barwach. Głowa do góry! :) Pozdrawiam
    P.S. Panowie po 40-tce... jesteście fajni. Ciekawa strona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~..***** ~..*****
    ~..*****
    Napisane 14 grudnia 2012 - 12:25
    Samo nic jeszcze nikomu nie przyszło , ale jak tu czytam są różne drogi życia ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy