Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam kochanki

Rozpoczęte przez ~On, 18 lip 2023
  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 18 lipca 2023 - 00:40
    Witam. Postanowiłem tu napisać taka refleksje. Od dawna szukam kochanki i nic. Hmmm ktoś powie, źle szukasz, może nie tam gdzie trzeba, moze jesteś brzydki, może nie ateakcyjny, może nie inteligentny itd. Ale mam wrażenie że wszyscy mówią o kochankach, że wielu ludzi ich posiada. A mi się wydaje że to tylko gadanie, chwalenie się itd. Może się mylę ale takie są moje odczucia. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 18 lipca 2023 - 07:51
    ~On napisał:
    Witam. Postanowiłem tu napisać taka refleksje. Od dawna szukam kochanki i nic. Hmmm ktoś powie, źle szukasz, może nie tam gdzie trzeba, moze jesteś brzydki, może nie ateakcyjny, może nie inteligentny itd. Ale mam wrażenie że wszyscy mówią o kochankach, że wielu ludzi ich posiada. A mi się wydaje że to tylko gadanie, chwalenie się itd. Może się mylę ale takie są moje odczucia. Pozdrawiam

    Nie widzę problemu. Taniej wyjdzie za panienkę zapłacić. Dyskrecja gwarantowana, ona się z tobą emocjonalnie nie zwiąże. Kochanka prędzej czy później będzie miała oczekiwania. Same problemy w takim układzie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zwykły Facet ~Zwykły Facet
    ~Zwykły Facet
    Napisane 18 lipca 2023 - 18:32
    Ideałem kochanki jest zamężna kobieta, która kocha męża ale szuka odskoczni. Nie zaangażuje się i będzie dyskretna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 18 lipca 2023 - 22:23
    Tylko gdzie taka kobietę poznać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy