Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam kochanki

Rozpoczęte przez ~Dominik, 01 mar 2018
  • ~Dominik
    ~Dominik
    Napisane 01 marca 2018 - 15:42
    Tak jak w tytule.
    Jestem 40 letnim, żonatym facetem. Od pewnego czasu rozmyślam o romansie.
    W mojm życiu seksualnym z żoną wkradła się rutyna i nuda. Szukam kobiety z okolic Toruń, Włocławek i okolice. Często przebywam w tych miastach.(praca).Jesli zainteresowało Cię moje ogłoszenie napisz na e-mail inkonel@wp.pl

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Waldek 52
    ~Waldek 52
    Napisane 11 marca 2018 - 15:05
    Szukam kochanki z Wrocławia i okolic.Zaniedbany mąż,.operator2@onet.pl

• ~Bombonierka
    ~Bombonierka
    Napisane 15 marca 2018 - 13:07
    Nie róbcie tego, jeśli choć trochę szanujecie swoje rodziny, trochę jeszcze kochacie swoje zony, porozmawiajcie najpierw z nimi o waszych potrzebach... Ja jestem zdradzana żona, dowiedziałam się kilka miesięcy temu o kilkuletnim romansie męża z młodsza kochanka i jest dramat - próbujemy ratować nasze małżeństwo, kocham nadal męża, ale straciłam dla niego szacunek, jest dla mnie mężczyzna bez honoru. Nie wiem jak to się skonczy...Czy tego chcecie? Zniszczyć życie sobie i najbliższym?

• ~lara
    ~lara
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 14:34
    nikt go nie zatrzyma jesli juz nie kocha zony

• ~Kriss
    ~Kriss
    Napisane 14 maja 2018 - 22:16
    Bombonierka co Ty chcesz ratować. Skoro zdradził raz to będzie zdradzal. Skoro straciłaś do niego szacunek to po co z nim jesteś. Oszukujesz i siebie i jego.

• ~Heepek
    ~Heepek
    Napisane 03 sierpnia 2018 - 23:29
    Dlaczego do tego doszło? Widocznie nie znalazł w swoim związku tego, czego szukał. Ja przykładowo też mam problem. Mam już dosyć tego że biegam za moją żoną jak pies, a ona czasami mnie łaskawie dopuści. Albo mi powie, że jest zmęczona... Ma tego k.... dość! Mam potrzeby, których ona nie zaspokaja. Nie wystarczy mi raz w tygodniu. Albo w weekend rano na leniucha (na boku) jak dzieci oglądają bajki. Stwierdzam, że kobiety są głupie. To wieczne wydzielanie sexu jest chore! (Rozmawiałem z kilkoma facetami) Potem zdziwienie, że jest jakaś inna, albo że na dziwki chodzi. Ten zawód istnieje dzięki Wam moje Panie w takim samym stopniu co dzięki facetom.

• ~darekm
    ~darekm
    Napisane 11 listopada 2018 - 15:03
    witam
    chcecie poznac kobiety chetne na s.e.x ?
    zarejestruj sie i potwierdz haslo na stronie
    kieruje.ml/8168

• ~sexmalwina.pl
    ~sexmalwina.pl
    Napisane 11 grudnia 2018 - 12:31
    Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek
    Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, mam 14 nagich fotek na których nieźle się wypinam widać wszystko tak więc
    zarejestruj się na portalu randkowym tu sexmalwina.pl na którym podałam wyżej i wyszukaj mnie po niku: Malwina88x zobaczysz moje fotki i nawiążemy kontakt i być może się spotkamy
    Pamiętaj abyś przy rejestracji miał więcej niż 25lat oraz konto vip wówczas będziesz mógł do mnie napisać i zobaczyć moje nagie zdjęcia. czekam na kontakt jestem dzisiaj cały dzień w domu bardzo napalona

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook