Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam kochanki

Rozpoczęte przez ~Dominik, 01 mar 2018
  • avatar ~Dominik ~Dominik
    ~Dominik
    Napisane 01 marca 2018 - 15:42
    Tak jak w tytule.
    Jestem 40 letnim, żonatym facetem. Od pewnego czasu rozmyślam o romansie.
    W mojm życiu seksualnym z żoną wkradła się rutyna i nuda. Szukam kobiety z okolic Toruń, Włocławek i okolice. Często przebywam w tych miastach.(praca).Jesli zainteresowało Cię moje ogłoszenie napisz na e-mail inkonel@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Waldek 52 ~Waldek 52
    ~Waldek 52
    Napisane 11 marca 2018 - 15:05
    Szukam kochanki z Wrocławia i okolic.Zaniedbany mąż,.operator2@onet.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bombonierka ~Bombonierka
    ~Bombonierka
    Napisane 15 marca 2018 - 13:07
    Nie róbcie tego, jeśli choć trochę szanujecie swoje rodziny, trochę jeszcze kochacie swoje zony, porozmawiajcie najpierw z nimi o waszych potrzebach... Ja jestem zdradzana żona, dowiedziałam się kilka miesięcy temu o kilkuletnim romansie męża z młodsza kochanka i jest dramat - próbujemy ratować nasze małżeństwo, kocham nadal męża, ale straciłam dla niego szacunek, jest dla mnie mężczyzna bez honoru. Nie wiem jak to się skonczy...Czy tego chcecie? Zniszczyć życie sobie i najbliższym?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lara ~lara
    ~lara
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 14:34
    nikt go nie zatrzyma jesli juz nie kocha zony

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kriss ~Kriss
    ~Kriss
    Napisane 14 maja 2018 - 22:16
    Bombonierka co Ty chcesz ratować. Skoro zdradził raz to będzie zdradzal. Skoro straciłaś do niego szacunek to po co z nim jesteś. Oszukujesz i siebie i jego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Heepek ~Heepek
    ~Heepek
    Napisane 03 sierpnia 2018 - 23:29
    Dlaczego do tego doszło? Widocznie nie znalazł w swoim związku tego, czego szukał. Ja przykładowo też mam problem. Mam już dosyć tego że biegam za moją żoną jak pies, a ona czasami mnie łaskawie dopuści. Albo mi powie, że jest zmęczona... Ma tego k.... dość! Mam potrzeby, których ona nie zaspokaja. Nie wystarczy mi raz w tygodniu. Albo w weekend rano na leniucha (na boku) jak dzieci oglądają bajki. Stwierdzam, że kobiety są głupie. To wieczne wydzielanie sexu jest chore! (Rozmawiałem z kilkoma facetami) Potem zdziwienie, że jest jakaś inna, albo że na dziwki chodzi. Ten zawód istnieje dzięki Wam moje Panie w takim samym stopniu co dzięki facetom.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~darekm ~darekm
    ~darekm
    Napisane 11 listopada 2018 - 15:03
    witam
    chcecie poznac kobiety chetne na s.e.x ?
    zarejestruj sie i potwierdz haslo na stronie
    kieruje.ml/8168

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sexmalwina.pl ~sexmalwina.pl
    ~sexmalwina.pl
    Napisane 11 grudnia 2018 - 12:31
    Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek
    Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, mam 14 nagich fotek na których nieźle się wypinam widać wszystko tak więc
    zarejestruj się na portalu randkowym tu sexmalwina.pl na którym podałam wyżej i wyszukaj mnie po niku: Malwina88x zobaczysz moje fotki i nawiążemy kontakt i być może się spotkamy
    Pamiętaj abyś przy rejestracji miał więcej niż 25lat oraz konto vip wówczas będziesz mógł do mnie napisać i zobaczyć moje nagie zdjęcia. czekam na kontakt jestem dzisiaj cały dzień w domu bardzo napalona

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zraniona ~Zraniona
    ~Zraniona
    Napisane 24 sierpnia 2019 - 12:28
    Nawet o tym nie myśl lepiej porozmawiaj z żoną szczerze.moj mąż po 30 latach wdał się w romans a teraz wszyscy cierpimy i tego bólu nie da się zwalczyć.bedziesz żałował proszę nie myśl nawet o tym.poznasz kogoś i ta osoba zniszczy wam życie piszę ponieważ wiem co i jak to boli to coś okropnego.meza romans odbił się na całej naszej rodzinie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~A1085 ~A1085
    ~A1085
    Napisane 29 września 2019 - 09:50
    ~Heepek napisał:
    Dlaczego do tego doszło? Widocznie nie znalazł w swoim związku tego, czego szukał. Ja przykładowo też mam problem. Mam już dosyć tego że biegam za moją żoną jak pies, a ona czasami mnie łaskawie dopuści. Albo mi powie, że jest zmęczona... Ma tego k.... dość! Mam potrzeby, których ona nie zaspokaja. Nie wystarczy mi raz w tygodniu. Albo w weekend rano na leniucha (na boku) jak dzieci oglądają bajki. Stwierdzam, że kobiety są głupie. To wieczne wydzielanie sexu jest chore! (Rozmawiałem z kilkoma facetami) Potem zdziwienie, że jest jakaś inna, albo że na dziwki chodzi. Ten zawód istnieje dzięki Wam moje Panie w takim samym stopniu co dzięki facetom.


    Czuję się podobnie.. tyle, że ja jestem kobietą i mam wrażenie, że mąż mi wydziela siebie.. że to ja ganiam za nim... Smutne, bardzo smutne...


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fadolek77 ~fadolek77
    ~fadolek77
    Napisane 09 października 2019 - 10:31
    Podłączam się pod ten wątek. Jestem w podobnym wieku i w podobnej sytuacji. Mieszkam w Warszawie.
    Brakuje mi uczucia, czułości, zbliżeń ze strony żony.

    fadolek77@gmail.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzegorz ~Grzegorz
    ~Grzegorz
    Napisane 09 grudnia 2019 - 12:33
    Ech drogie żony! Jestem mężem już od 30 lat i jedno co wiem na pewno to to że wasza potrzeba matkowania jest nie do zniesienia. A dlaczego? Juz mówię. Zaraz po slubie jak w większości przypadków nie było żadnego problemu z sexem. Klopot zaczął się kiedy na świat przyszły blizniaki. Zrozumiałem że to spory obowiązek. ......sam to też odczulem więc nie naciskalem. Dzieci rosnely, wymagalay coraz mniej uwagi az zaczęły żyć wlasnym życiem. I to byl Boski okres. Sex jak z bajki. Ale nic nie trwa wiecznie. Otóż pojawily sie wnuki. ...........zaczęło sie. Wieczne wizyty tam i tu. Ciuszki pieluszki babskie pogaduszki i tak w połączeniu z pracą zawodową do kupy dają. .....zmaczona jeatem.....sex z mężem jeazcze przed wnukami przynajmniej raz na tydzien, teraz raz na 6 tygodni. Kiedys dziwilem się ze panowie w średnim wieku zdradzają. Teraz wiem dlaczego. Kochane Panie!!!!to ze mąż ma 50 lat nie znaczy ze wykastrowal sie chemicznie. Nie marudzcie wtedy ze zdradzaja. Nie wystarczy ugotować obiad . po tylu latach sam gotuje lepiej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~GECIU ~GECIU
    ~GECIU
    Napisane 27 maja 2020 - 03:03
    ~Bombonierka napisał:
    Nie róbcie tego, jeśli choć trochę szanujecie swoje rodziny, trochę jeszcze kochacie swoje zony, porozmawiajcie najpierw z nimi o waszych potrzebach... Ja jestem zdradzana żona, dowiedziałam się kilka miesięcy temu o kilkuletnim romansie męża z młodsza kochanka i jest dramat - próbujemy ratować nasze małżeństwo, kocham nadal męża, ale straciłam dla niego szacunek, jest dla mnie mężczyzna bez honoru. Nie wiem jak to się skonczy...Czy tego chcecie? Zniszczyć życie sobie i najbliższym?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rysia ~Rysia
    ~Rysia
    Napisane 27 maja 2020 - 07:54
    Jeżeli ma zdradzić to i tak zdradzi. Faceta się nie upilnuje. Zaniedbania narastały małżonka zapewne nie zmieni się i swojego zachowania ani popedu . A jeżeli facet zaczął myśleć o tym to już ta myśl zakielkowala w głowie i będzie żyć swoim życiem na każdą inną kobieta na ulicy wyda mu się obiektem seksualnym i koko się zamyka. Jak raz posmakuje to nie przestanie chyba że zmieni partnerkę życiową którą będzie dbała o niego.
    Panowie oglaszacie się na forum dla mężczyzn czy to jest nieodpowiednie miejsce i robicie tego forum Burdel.
    Zgodzę się że to całkiem pozbawione zachowanie szacunku dla kobiet które wam urodziły dzieci poświęcily się oraz zaangażowaly.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Papana ~Papana
    ~Papana
    Napisane 30 maja 2020 - 12:33
    Drodzy mężczyźni.

    Jestem kobietą przed trzydziestką. Zwiazalam się z z facetem, który był moim ideałem. Mam podobne dylematy. Dlaczego on od jakiegoś czasu nie chce mojej bliskości? Nie dąży do niej? Czy to już pewne, że ma kochankę? Często to mój mężczyzna zarzuca mi, że liczy się dla mnie tylko łóżko, a ja po prostu go kocham i chciałabym z nim być blisko. Czuje się jakby to była jakaś zbrodnia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rysia ~Rysia
    ~Rysia
    Napisane 31 maja 2020 - 19:57
    Może macie inne problemy?
    kłócicie się?
    on jest starszy? czy mniej wiecej w Twoim wieku?
    Panowie unikają seksu jak kobiety sie z nimi kłócą, ja tak miałam.
    Mój ex nie chciał ze mna się kochać jak się kłcilismy.
    popostu focha strelał.
    i to nie znaczyło ze miał kochankę.
    musisz obserować...
    no chyba ze robicie to raz na 2 tygdodnie i on unika??
    tez zalezy jak było wczesniej? ile jestescie ze sobą? moze coś odsiwzyc, jakaś bielizna, gadzety itd...

    moze ma problem z erekcja i sie wstydzi.
    powodów moze być milion

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Papana ~Papana
    ~Papana
    Napisane 04 czerwca 2020 - 08:21
    Rysia, chyba trafiłaś! Faktycznie, od jakiegoś czasu więcej się kłócimy. Oboje jesteśmy uparci i każde z nas chce postawić na swoim, pokazać swoją pozycję w związku. Jest również starszy o 10 lat. Ma czasem delikatny problem z erekcją, ale to jest naprawdę rzadkość... on bardzo się tym denerwuje i zawsze tłumaczy to lekami, które przyjmuje. Ja nie mam z tym problemu i zazwyczaj proponuje inne pieszczoty. Akcpetuje go, nawet gdy ma groszy dzień. Statam się, żeby nie czuł się przez to źle. Faktycznie, gdy się poklocimy mówi coś o tym, że nie ma ochoty na seks itp.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Papana ~Papana
    ~Papana
    Napisane 04 czerwca 2020 - 08:21
    Rysia, chyba trafiłaś! Faktycznie, od jakiegoś czasu więcej się kłócimy. Oboje jesteśmy uparci i każde z nas chce postawić na swoim, pokazać swoją pozycję w związku. Jest również starszy o 10 lat. Ma czasem delikatny problem z erekcją, ale to jest naprawdę rzadkość... on bardzo się tym denerwuje i zawsze tłumaczy to lekami, które przyjmuje. Ja nie mam z tym problemu i zazwyczaj proponuje inne pieszczoty. Akcpetuje go, nawet gdy ma groszy dzień. Statam się, żeby nie czuł się przez to źle. Faktycznie, gdy się poklocimy mówi coś o tym, że nie ma ochoty na seks itp.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rysia ~Rysia
    ~Rysia
    Napisane 09 czerwca 2020 - 23:35
    ~Papana napisał:
    Rysia, chyba trafiłaś! Faktycznie, od jakiegoś czasu więcej się kłócimy. Oboje jesteśmy uparci i każde z nas chce postawić na swoim, pokazać swoją pozycję w związku. Jest również starszy o 10 lat. Ma czasem delikatny problem z erekcją, ale to jest naprawdę rzadkość... on bardzo się tym denerwuje i zawsze tłumaczy to lekami, które przyjmuje. Ja nie mam z tym problemu i zazwyczaj proponuje inne pieszczoty. Akcpetuje go, nawet gdy ma groszy dzień. Statam się, żeby nie czuł się przez to źle. Faktycznie, gdy się poklocimy mówi coś o tym, że nie ma ochoty na seks itp.

    @papana przeczytałam Twój poprzedni post dotyczący Ciebie i relacji Twoje.
    Nie wiem czy chciałabyś tutaj kontynuować ten wątek? Leki... Mój też tak mówi czasem a ma 42 lata. Jak jest kierowca zawodowym to ile czasu znika z domu? 2-3 tygodnie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~monik1980 ~monik1980
    ~monik1980
    Napisane 19 czerwca 2020 - 15:54
    Nie rozumiem takiego szukania kochanka/ kochanki w ciemno. A raczej podchodzi to pod casting. Rozumiem, że realnie może człowiek się w kimś zauroczyć, może pojawić się chemia i wejdziemy w układ, zwany romansem. Ale tak?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy