Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam kochanka

Rozpoczęte przez ~Deborah, 13 paź 2019
  • avatar ~Deborah ~Deborah
    ~Deborah
    Napisane 13 października 2019 - 12:29
    Witam, szukam kulturalnego, miłego i inteligentnego Pana w okolicach 40-stki, ze stolicy, niezauważonego i niedocenionego przez żonę. Takiego co miałby coś do zaoferowania: ciepłe słowo, pozytywne podejście, mądrość życiową i silne ramię.Nie egoistę zapatrzonego w siebie, ale takiego, co w chwilach zwątpienia będzie tez w stanie wesprzeć drugą osobę. Deborah@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 07 sierpnia 2020 - 21:54
    Czesc jestem Maciek bardzo samotny, spragniony kobiecego ciala I czulosci kawaler 38 lat, mieszkam w Piasecznie, jestem tutaj poniewaz szukam konkretnej I zdecydowanej kobiety do luznej seks przyjazni. Lubie dlugie pieszczoty 6/9, przytulanie, pocalunki jak I dlugi I mocny seks w kazdej postaci I pozycji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 07 sierpnia 2020 - 23:36
    a ja jestem Jacek i szukam tego pierd...go kochanka, aby mu wpierdolić,,,tak ostro z liścia. Co ty sobie ku...wa wyobrażasz !!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony77 ~Zdradzony77
    ~Zdradzony77
    Napisane 08 sierpnia 2020 - 12:30
    ~Jacek napisał:
    a ja jestem Jacek i szukam tego pierd...go kochanka, aby mu wpierdolić,,,tak ostro z liścia. Co ty sobie ku...wa wyobrażasz !!!


    Myślę że tak nic nie wskórasz chłopie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 08 sierpnia 2020 - 14:51
    bzykać kogoś żone potrafi, ale żeby tak stanąć twrzą w twarz z mężem bzykaniej...to już dupa nie facet.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy