Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

Szampon przeciwłupieżowy

Rozpoczęte przez ~Kondzio, 16 wrz 2019
  • avatar ~Kondzio ~Kondzio
    ~Kondzio
    Napisane 16 września 2019 - 11:51
    Siema, od jakiegoś czasu ma problem z łupieżem i osłabionymi włosami. Czy polecacie jakiś szampon lub inny specyfik, który skutecznie rozwiąże ten problem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mundek ~Mundek
    ~Mundek
    Napisane 27 września 2020 - 22:26
    Zamiast szamponu kup sobie w necie Olejek do włosów Hasna, żona zamówiła. Miałem okropny łupiez właśnie, nie dośc że się go pozbyłem to i mi włosy zgęstniały, stały się mocniejszy, wyraźnie zdrowsze no i odrastają małe włoski.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hemerys ~Hemerys
    ~Hemerys
    Napisane 07 maja 2021 - 17:29
    Moja mi zarzuciła jakimś szamponem z netu ale muszę przyznać przestałem rzucać łupieżem na prawo i lewo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mike ~mike
    ~mike
    Napisane 27 maja 2021 - 18:42
    My wszyscy rodzinnie używamy zwykłego szamponu Ziaji familijny przeciwłupieżowy i też gra [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://www.notino.pl/ziaja/family-shampoo-szampon-przeciw-lupieowi/ ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 17 grudnia 2021 - 14:11
    Polecam na łupież, na bardzo suchą skórę głowy, łuszczyce głowy i nie tylko maseczkę na włosy przed myciem : żółtko, kilka kropel oleju konopnego , kilka kropel cytryny. Maseczkę o konsystencji majonezu wetrzeć w skórę głowy na pół godziny przed myciem, owinąć głowę ręcznikiem. umyć czeskim szamponem Capillus saborea nie używać odżywki.Kurację stosować w miarę potrzeby także na inne problemy z włosami i skóra głową jak łuszczyca [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu...szampon jak i olejek znajdziecie na konopiafarmacja pl ]na łuszczycę skóry nie tylko głowy pomoże maść konopna retter za 36,90 zł tylko szukajcie tą z hologramem oryginalna receptura bo ta bez jest jakaś inna ... od środka 3 x 5 kropel dzienie pod język i do maści dodawać olej cbd 5 % decarboxylated firmy essenz ......mam wszystko sprawdzone polecam !!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacus64 ~Jacus64
    ~Jacus64
    Napisane 28 lutego 2022 - 16:47
    Długo szukałem czegoś co pomoże mi z łupieżem i dopiero w aptece znalazłem odpowiedni dermokosmetyk. Jest nim Ducray Kelual DS. Poradzi sobie nawet z bardzo zaawansowanym łupieżem. Ma udowodnione działanie kliniczne i na własnej skórze przekonałem się o jego skuteczności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy