Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Suplementy i środki na erekcję. Które działają

Rozpoczęte przez ~Sonder, 28 kwi 2020
  • avatar ~Sonder ~Sonder
    ~Sonder
    Napisane 28 kwietnia 2020 - 08:52
    Pytanie bardziej ogólne, czy w jakiś sposób istnieje możliwość aby poprawić efektywność erekcji/potencji? Ewentualnie co jeść, jak się odżywiać aby zachować jak najdłużej sprawność w tych sprawach?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaprowy ~Kaprowy
    ~Kaprowy
    Napisane 28 kwietnia 2020 - 09:33
    Sport, urozmaicona dieta, nie oparta na tłustym mięsie, tłuszczach a raczej warzywa i owocoe. Mówi się, że śródziemnomorska jest pod tym względem najlepsza. Co jeszcze? Suplementacja. Tutaj jest duży wybór trzeba umiejętnie odsiać ziarno od plew.

    Jest kilka dobrych suplementów które maja wysoką efektywność np penis complete. Proponuję poczytać o tym trochę więcej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~cimerion ~cimerion
    ~cimerion
    Napisane 29 kwietnia 2020 - 10:44
    Masz z tym problemy czy po prostu chcesz się wspomóc aby nie mieć w przyszłości? Jeśli nie masz na razie problemów to wstrzymaj się od viagry ( zresztą musiąłbyś wybrać się prywatnie to jakiegos urologa czy seksuologa co nie ma sensu bo można sobie zamówić prywatnie suplementy tak samo skuteczne i bez konieczności wizyty).

    Sam Penis complete jak najbardziej. Nie wiem ile możesz przeznaczyć na taki środek ( ile sobie założyłeś). Ale jeśli chcesz kupić coś porządnego to to będzie najlepsza opcja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonder ~sonder
    ~sonder
    Napisane 30 kwietnia 2020 - 09:59
    Ile dałeś? Gdzie kupiłeś? Podzielisz się składem? Czy pojawiły się jakieś efekty uboczne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~cimerion ~cimerion
    ~cimerion
    Napisane 01 maja 2020 - 12:49
    Efektów ubocznych na szczęscie brak ( chociaż początkowo zdarzały mi się niespodziewane częste erekcje w najmniej spodziewanych momentach ale przy działaniu to pikuś, ogólnie jestem zadowolony). [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuZobacz sobie na strone intymnosc.pl. Znajdziesz tam więcej informacji w temacie. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Witlik ~Witlik
    ~Witlik
    Napisane 07 kwietnia 2022 - 11:12
    Witaam. Wprawdzie obecnie nie mam problemów z potencją ale moja kondycja nie jest taka dobra jak jeszcze te 10 lat temu. Jak miałem 20 lat to jednak mogłem to robić zdecydowanie dłuzej oraz mój mały stawał na zawołanie. Już tak niestety nie jest ;/ Zastanawiałem się nad jakimś suplementem. Czy moze ktoś polecić mi skuteczny ale jednoczesnie bezpieczny środek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~uber ~uber
    ~uber
    Napisane 07 kwietnia 2022 - 11:13
    Wypróbuj sobie Cum on. Miałem taki sam problem co Ty Przetestowałem bardzo wiele środków oraz ten jest najskuteczniejszy. Wychodzi na to,ze najlepsze są wcale nie te najbardziej obecnie reklamowane środki ale te mniej.Maja o wiele lepsze działanie. Zamówisz sobie w sklepach internetowych. Dobrze byłoby go również połączyć z produktem z tej samej serii ( kremem).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Witlik ~Witlik
    ~Witlik
    Napisane 07 kwietnia 2022 - 11:13
    A mozesz napisać gdzie konkretnie go dostanę? Bo szukam w sklepach internetowych ale nie jestem w stanie znaleźć...Gdzie konkretnie zamawiałeś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy