Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

studia podyplomowe

Rozpoczęte przez ~bocek, 27 lip 2018
  • avatar ~bocek ~bocek
    ~bocek
    Napisane 27 lipca 2018 - 11:21
    Myślicie, że warto zrobi studia podyplomowe? Czuję że trochę nie nadążąm za tym co się dzieje jesli chodzi o sprzedaż i myslalem zeby tego jakieś studia zrobić. warto?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bocek ~bocek
    ~bocek
    Napisane 26 sierpnia 2018 - 13:06
    Oczywiście, że warto. Jeżeli masz tylko pomysł dla siebie to śmiało studiuj. Człowiek uczy się przecież całe życie i zdobywa nowe doświadczenia. Ja teraz od października idę na podyplomowe z transportu i spedycji na WSB do Szczecina. Załapałem się na promocję i zapłaciłem 600 zł mniej za studia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 06 października 2018 - 08:34
    Jeśli tylko czujesz się na tzw. siłach i wiesz, że wystarczy Tobie samozaparcia do ich skończenia, to nie ma nawet o czym mówić.
    Ja zapisałem się trzy lata temu na licencjackie i teraz skończyłem, ale napisanie pracy jeszcze mi ciąży... Skończę to, ale wiek ma swoje prawa :-). Inna motywacja, inna głowa. Chcę potem robić drugi stopień, ale czy wystarczy mi impetu, to się okaże.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gran ~Gran
    ~Gran
    Napisane 30 stycznia 2019 - 13:15
    Zależy co chcesz robić. Ja się całkowicie przekwalifikowałem - zrobiłem kursy, kwalifikację wstępną itp w oes kraków w zeszłym roku i teraz otworzyłem własną dg

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maron ~maron
    ~maron
    Napisane 27 marca 2019 - 18:34
    uczyć się zawsze warto

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rison ~Rison
    ~Rison
    Napisane 31 marca 2019 - 13:03
    Ja mając 43 lata zrobiłęm w oes kraków kurs zawodowy na instruktora jazdy i jestem zadowolony z tej zmiany

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MarkLich ~MarkLich
    ~MarkLich
    Napisane 27 maja 2019 - 11:03
    teraz tego typu kursy doszkalające są dobrą opcja. J robiłem i na wózki i inne, a to bardzo podnosi kwalifikacje pracownika, także polecam szczerze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy