Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

Studia podyplomowe

Rozpoczęte przez ~orew, 20 maj 2019
  • avatar ~orew ~orew
    ~orew
    Napisane 20 maja 2019 - 00:57
    Studia skończyłem kilka ładnych lat temu i zastanawiam się nad pójściem na podyplomówkę, myślicie, że warto? Kierunek pewnie związany z bankowością, zarządzaniem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 28 maja 2019 - 20:49
    Dzień dobry,
    Wyższa Szkoła Bankowa ma do zaoferowania bogaty wybór kierunków na studiach podyplomowych, m.in: Zarządzanie jakością, Zaawansowane zarządzanie programami i projektami czy Analityk finansowy. To tylko kilka przykładów z kierunków, które Pana interesują. Więcej znajdzie Pan na stronie WSB: https://www.wsb.pl/torun/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe/kierunki
    Dodatkowo można liczyć na szereg zniżek, zarówno dla nowych studentów jak i dla naszych absolwentów.
    W razie pytań służę pomocą.
    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    ___________________________
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~orew ~orew
    ~orew
    Napisane 28 maja 2019 - 23:50
    A kiedy otwierają Państwo rekrutację?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 31 maja 2019 - 14:16
    Dzień dobry,
    rekrutacja na studia podyplomowe już trwa. A jeśli zdecyduje się Pan zapisać do końca czerwca nie ma opłaty wpisowej, a czesne zostaje obniżone.
    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    ___________________________
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asde ~asde
    ~asde
    Napisane 07 czerwca 2019 - 13:41
    A jak klarują się te promocje?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 23 czerwca 2019 - 01:35
    Szanowny ~asde,
    w tej chwili (do końca czerwca) zapisując się do Wyższej Szkoły Bankowej na studia podyplomowe, możesz liczyć na obniżkę czesnego w wysokości 600zł, oraz obniżkę w opłacie wpisowej 400zł
    W razie pytań służę pomocą.
    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    ___________________________
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~micku ~micku
    ~micku
    Napisane 23 czerwca 2019 - 01:43
    Całkiem przyzwoita kwota. Tylko czy obowiązuje ta promocja, jeśli zdecydowałbym się na rejestrację online?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 27 czerwca 2019 - 22:39
    Dzień dobry ~miku,
    Tak, zdecydowanie możesz skorzystać ze wszystkich zniżek, jeśli wybierzesz rejestrację online. Ten typ rejestracji ma być tylko ułatwieniem dla kandydatów.
    W razie pytań służę pomocą.
    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    ___________________________
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ryszard ~ryszard
    ~ryszard
    Napisane 21 grudnia 2022 - 13:07
    Studia podyplomowe to naprawde super opcja. Ja wybrałem WSKZ i kierunek analityk finansowy. Tak samo jak Wy miałem obawy ale z perspektywy czasu, zdobytej wiedzy i dobrych pieniedzy, ktore w koncu zarabiam, ciesze sie, ze sie zdecydowałem. Teraz kończę ostatni semestr i działam dalej w tym kierunku. I jako analityk finansowy moge powiedziec, ze najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy