Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Ankiety, badania

Student z Mazur i nielegalna działalność

Rozpoczęte przez ~Kamil K, 04 gru 2014
  • avatar ~Kamil K ~Kamil K
    ~Kamil K
    Napisane 04 grudnia 2014 - 10:25
    Witam wszystkich. :)

    Jestem studentem na UWM w Olsztynie, a to mój pierwszy post i w sumie po tym wstępie można z łatwością przewidzieć, że skoro pojawiam się znikąd, to pewnie mam jakąś ankietę. Bardzo przepraszam i mam nadzieję, że nikogo nie urażę tym, że wpraszam się z prośbą.

    Ankieta jest krótka (13 pytań, nie zajmie więcej niż 3-6 minut), anonimowa i potrzebna mi do pracy licencjackiej.

    Dotyczy tematu raczej nam wszystkim bliskiego - szarej strefy, czyli nielegalnego obrotu legalnymi towarami/usługami (handlowanie przez babcie jajkami i kapustą, udzielanie korepetycji, zatrudnianie "na czarno", itd.) Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

    Jeszcze raz przepraszam, że tak prosto z mostu. :) Zależy mi, aby dobór respondentów był urozmaicony i pomyślałem o waszym forum, w końcu można się tu spotkać z ludźmi w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach: od zdrowego stylu życia, poprzez motoryzację, aż do uzależnień.

    Link zamieszczam poniżej i z góry bardzo dziękuję za pomoc.

    moje-ankiety.pl/respond-71121.html

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy