Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Statysyczny sex

Rozpoczęte przez ~Statman, 20 mar 2024
  • avatar ~Statman ~Statman
    ~Statman
    Napisane 20 marca 2024 - 13:34
    Cześć, podobno Polacy kochają się średnio 105-115 razy w roku. Interesuje mnie kwestia libido i jego flukruacji, co ma znaczący wpływ na takie statystki. Jak jest u Was Panie i Panowie? U mnie:
    wiek: 43
    staż małżeński/związku: 15 lat
    Sex uprawiam: 2-3 razy w miesiącu (z czego większość przypada wokół dni płodnych żony, więc bywa 2-3 tygodnie bez seksu)
    Libido żony: spadające, nie widać tendencji wzrostowej. Więcej uprawiałem sexu, gdy nie miałem dzieci lub były małe, niż teraz, gdy są nastolatkami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Docent ~Docent
    ~Docent
    Napisane 22 marca 2024 - 20:32
    Chyba raczej "podobno"... Statystycznie co 3 dni? Nie ma opcji... ;))) często słyszy się o 3 razach na rok :P ;)

    Myślę, że to normalne że z wiekiem spada częstotliwość... I chyba dobrze :) w końcu nawet najlepsza zupa jedzona codziennie może się przejeść... Ja tam lubię poczekać, pocelebrować... I mieć ten czas tylko dla siebie... A nie z dziećmi za drzwiami ( nawet nastolatkami)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~L. ~L.
    ~L.
    Napisane 28 marca 2024 - 16:53
    Zaraz odpiszą Ci panowie którzy raz w roku albo raz na kilka lat.... I średnia statystyczna znacznie spadnie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pan ~Pan
    ~Pan
    Napisane 29 marca 2024 - 05:43
    Co to jest sex?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 29 marca 2024 - 08:00
    ~Pan napisał:
    Co to jest sex?

    To taka gra na playstation.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 08 kwietnia 2024 - 11:50
    A ja mam Xbox'a ,jest na niego też wersja ?
    bo ja też chcę, ja też,ja też

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 08 kwietnia 2024 - 17:15
    ~Misiak napisał:
    A ja mam Xbox'a ,jest na niego też wersja ?
    bo ja też chcę, ja też,ja też

    Masz taką kondycję?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 09 kwietnia 2024 - 13:33
    Ciężko powiedzieć nie "używałem" Xboksa 3 lata więc pewności nie mam ale wcześniej potrafiłem 2 x dziennie "pograć"
    Więc tak ,obniżę statystykę - pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 09 kwietnia 2024 - 13:48
    ~Misiak napisał:
    Ciężko powiedzieć nie "używałem" Xboksa 3 lata więc pewności nie mam ale wcześniej potrafiłem 2 x dziennie "pograć"
    Więc tak ,obniżę statystykę - pozdrawiam

    :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy