Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Starsze kobiety

Rozpoczęte przez ~Daniel, 01 lip 2023
  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 01 lipca 2023 - 19:22
    Cześć mam pytanko czy że mną jest coś nie tak i powinienem się wybrać do jakiegoś specjalisty typu seksuolog? Nie wiem czy to nawet problem ale strasznie podobają mi się starsze kobiety odemnie ( kobiety po 40stce). Nie wiem czy to coś złego no ale......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pawel78 ~pawel78
    ~pawel78
    Napisane 13 lipca 2023 - 18:45
    nie wiem ile masz lal ale jak lubisz starsze to nic złego pózniej bedziesz wolal mlodsze z natura nie wygrasz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Irek ~Irek
    ~Irek
    Napisane 22 października 2023 - 11:31
    Chłopaki korzystajcie z okazji bo gdzie się nauczysz dobrego seksu jak nie na starszej kobiecie. Ze swojego doświadczenia powiem szczerze że jak miałem 16 lat to koleżanka mamy która była po rozwodzie zabrała się za moją edukację seksualną bez wiedzy moich rodziców i powiem szczerze że z tego doświadczenia jakie z nią zdobyłem korzystam do dziś a mam 52 lata i swoją żonę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 22 października 2023 - 20:58
    Nie jedna zadbana 40-stka jest bardziej atrakcyjna niż niejedna 30-stka.Także niektóre panie w okolicach 50-tki też bywają warte grzechu.Liczy się aktualny stan a nie pesel.. A może niedomyta 20-stka bez paru zębów?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Irek ~Irek
    ~Irek
    Napisane 25 października 2023 - 17:43
    Masz rację taka zadbana 40 lub 50 potrafi dac mnóstwo radości a przy tym nauczy młodego dobrego seksu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 21 listopada 2023 - 16:24
    Też lubię dojrzałe kobiety. Można z nimi nie tylko porozmawiać ale są też takie seksowne samotny@opoczta.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy