Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Starsza partnerka a satysfakcja seksualna

Rozpoczęte przez ~Wacek, 18 kwi 2022
  • avatar ~Wacek ~Wacek
    ~Wacek
    Napisane 18 kwietnia 2022 - 01:06
    Uprzejma prośba o radę. Poznałem wspaniałą kobietę, można powiedzieć, że mój ideał (w kazdej sferze). Mam 34 lata, ona 36. Sęk w tym, ze wcześniej z powodzeniem umawialem się z okolo 10 lat mlodszymi. Powoli nadchodzi czas najpowazniejszych decyzji. Uwielbiam seks i mam duże potrzeby, ona zresztą też. Do osiągnięcia satysfakcji seksualnej potrzebuję jednak dwóch czynników: wzrokowego i więzi emocjonalnej. W związku z powyższym pytanie do starszych forumowiczów, ktorzy mają podobne, duze potrzeby pomimo uplywu lat - czy z biegiem lat uroda partnerki traci na znaczeniu jesli.chodzi o osiagniecie satysfakcji seksualnej, czy raczej jesli mam silny popęd powinienem iść w kierunku duzo mlodszych kobiet, zeby nie zalowac na przyszlosc i nie ryzykowac zdrady? Chcialbym, zeby ten zwiazek przetrwal, bo jest moją bratnią duszą, ale boje sie, ze problemy z seksem za iles tam lat mogą zadziałac destrukcyjnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~FDR ~FDR
    ~FDR
    Napisane 19 kwietnia 2022 - 14:51
    Ja mam 55 lat, moja zona 56, razem jestesmy od 38 lat, 34 po slubie, nie wygladamy tak samo jak kiedys, ale nie przeszkadza nam to w uprawianiu seksu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wacek ~Wacek
    ~Wacek
    Napisane 19 kwietnia 2022 - 16:12
    Dzięki za informację. Gratuluję stażu. Czyli jest nadzieja ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy