Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Środek na wydłużenie stosunku

Rozpoczęte przez ~Cover, 24 lip 2023
  • avatar ~Cover ~Cover
    ~Cover
    Napisane 24 lipca 2023 - 13:18
    A ktoś może zna jakiś środek który umożliwia wydłużenie stosunku? czasami mam problem z szybkim orgazmem.. czy jest coś co może mi pomóc?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~solvik ~solvik
    ~solvik
    Napisane 24 lipca 2023 - 13:25
    Niektórym pomagają ćwiczenia. Nie wiem, może i są skuteczne jednak mi akurat nie pomogły. Kilka rodzajów tabletek już przetestowałem. Najskuteczniejsze okazały się Orgasm Control. Zamówisz w sieci, w stacjonarnych sex shopach to nie wiem czy są.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Cover ~Cover
    ~Cover
    Napisane 24 lipca 2023 - 13:41
    Ćwiczenia próbowałem ale w moim przypadku były nie skuteczne... albo ja coś źle robiłem.. już sam nie wiem.. Sam stosowałeś Orgasm Control i jesteś zadowolony? Może i jak bym się skusił na taką suplementację - obym zyskał jakieś dodatkowe minuty bo obecnie sex przypomina sprint.. ledwo start i już meta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~solvik ~solvik
    ~solvik
    Napisane 24 lipca 2023 - 13:57
    Spoko. Możesz przetestować. Nie nastawiaj się na początku,że od razu po tabletkach będziesz mógł robić to godzinami ale różnica jest i tak duża. Stopniowo czas się wydłuża. Masz również o wiele większą kontrolę nad tym co robisz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~cover ~cover
    ~cover
    Napisane 25 lipca 2023 - 09:30
    No jasne cierpliwy jestem wiem że na to potrzeba czasu:) nie jestem w gorącej wodzie kąpany tabletki Orgasm Control będę stosował przed stosunkiem i będę próbował kontolować orgazm - zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~solvik ~solvik
    ~solvik
    Napisane 25 lipca 2023 - 11:02
    Ewentualnie alternatywą dla tabletek może być żel... Orgasm Control to cała gama różnych preparatów - żel również jest skuteczny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~cover ~cover
    ~cover
    Napisane 25 lipca 2023 - 13:57
    Żel też stosować przed stosunkiem ? a jak to będzie działać z prezerwatywą? jest możliwa taka kombinacja? żel + prezerwatywa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~solvik ~solvik
    ~solvik
    Napisane 26 lipca 2023 - 08:54
    Spoko. Nic się nie stanie jak to zastosujesz. Żel bez problemu można używać razem z prezerwatywą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy