Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Sprzeczne sygnały

Rozpoczęte przez ~Ona37, 02 lis 2023
  • avatar ~Ona37 ~Ona37
    ~Ona37
    Napisane 02 listopada 2023 - 01:30
    Mam 37 lat, jestem w trakcie rozwodu. Zakochałam się po raz pierwszy od dawna, w mężczyźnie starszym o 10 lat. Znamy się przez dzieci, które chodzą razem do klasy. Spotykamy się przy okazji zajęć dodatkowych, na które je odwozimy, na placu zabaw. On jest singlem, ma córkę z poprzedniego związku. Widzę, że mnie lubi, podobam mu się, kiedy się gdzieś spotkamy potrafimy przegadać godzinę czy dwie, o wszystkim. Powiedziałam mu o rozwodzie, zaczęliśmy ze sobą flirtować. Ale po każdej rozmowie, kiedy wpatruje się we mnie jak w obrazek, następuje... cisza. Wymieniliśmy się telefonami. Pozwoliłam sobie dwa razy napisać, luźno i wesoło, Wyraźnie się ucieszył i odpisał, ale potem nic... nie pisze sam, nie szuka kontaktu, Nie chcę się narzucać, wolę się wycofać niż do tego dopuścić, nie chcę żeby źle się czuł. Nie umiem go wyczuć, odbieram sprzeczne sygnały. Wiem że dużo pracuje, ma dużo na głowie, prowadzi firmę i ma mało czasu, ale gdyby chciał to pewnie by go znalazł... Jak wejść na kolejny poziom znajomości? Czekać czy działać? Nie szukam poważnego związku, póki co chcę cieszyć się chwilą i być z nim po prostu blisko, a co z tego wyjdzie, czas pokaże. Poradźcie Panowie, co tu robić? Nie byłam nigdy w takiej sytuacji...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~12 ~12
    ~12
    Napisane 04 listopada 2023 - 22:07
    Jeśli facet pomimo tego nie chce pchnąć znajomości dalej to chyba jest po prostu nie zainteresowany.
    Jedyne co możesz zrobić to nieco się wycofaj,nie wychodź z inicjatywą,nie flirtuj. Przy okazji kolejnego spotkania spraw wrażenie mniej zainteresowanej,mniej dostępnej,obojętnej. Może jak zauważy zmianę twojego nastawienia będzie próbował się dowiedzieć co się stało.
    A jeszcze prościej to zaproponuj spotkanie, to się dowiesz czy wogóle jest zainteresowany.
    A może jednak kogoś ma.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 08 listopada 2023 - 19:45
    Może zamiast "wysyłać sygnały" jak to mają w zwyczaju kobiety,czynić różne sugestie, po prostu zaproś go na kawę i z nim otwarcie porozmawiaj. Napisałaś "Nie szukam poważnego związku, póki co chcę cieszyć się chwilą i być z nim po prostu blisko, a co z tego wyjdzie, czas pokaże". Powiedz mu to ,albo pokaż Twój wpis na tym forum.Faceci są prości w obsłudze i większość ceni otwartość i szczerość ,a nie kobiece gierki . Jeżeli on się rozwiódł to może absolutnie nie chcieć ponownego poważnego związku i ogranicza się do jednorazowych przygód? Może woli poczekać do formalnego zakończenia Twojego małżeństwa.?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefan ~Stefan
    ~Stefan
    Napisane 12 listopada 2023 - 00:52
    Być może odbierasz sprzeczne sygnały, ale spowodowane to jest własnym zainteresowaniem, bo z jego strony to może być zwykła przyjacielska znajomość, nic więcej. Być może niektórzy faceci są prości, ale inni dobrze wychowani nie chcą powiedzieć komuś wprost, że nie są zainteresowani. Wysyłają za to sporo innych wyraźnych sygnałów, których kobiety bardzo starają się nie zauważać...
    Facet prowadzi firmę i opiekuje się małoletnią córką, w jego hierarchii potrzeb luźna zabawa z kimś na chwilę być może jest aktualnie bardzo nisko. Poza tym singiel zawsze będzie bardziej zainteresowany innym singlem, a nie osobą "w trakcie rozwodu", "w separacji" czy w innej mniej lub bardziej czytelnej sytuacji życiowej...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy