Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Spadek Libido 31 lat ?

Rozpoczęte przez ~rybak_wedrowiec , 22 lis 2021
  • avatar ~rybak_wedrowiec ~rybak_wedrowiec
    ~rybak_wedrowiec
    Napisane 22 listopada 2021 - 18:52
    Witam Panowie , sorki że tak prosto z mostu , ale od jakiegoś czasu nie daje mi to spokoju , i nie mając komu się zwierzyć ze swoich problemów , postanowiłem zarejestrować się na forum i opowiedzieć tutaj co mnie gnębi ;-)


    A więc do rzeczy ,


    Od jakiegoś czasu ( dokładnie z pół roku) zaczołem miewać problemy z ... no własnie , sam nie wiem jak to nazwać , opisze zatem co się dzieję .


    Straciłem ochotę na seks , czy to z żoną czy z przypadkową kobietą , jeszcze dwa lata temu , nie ważne czy zobaczyłem kobiete na zywo czy gdzieś na internecie , to miałem odrazu "odchotę"


    Dwa , tzw. "poranny namiot" Już od jakiegoś czasu obserwuję , że go poprostu nie ma , a nie wydaje mi się że w wieku 31 lat tak powinno się dziać ? owszem zdarzy się raz na jakiś czas , ale nie tak jak dawniej , że bywał on praktycznie codziennie .


    trzy , wydaje mi się że spadło mi libido , ale zanim coś stwierdzicie to powiem Wam jak wygląda sytuacja .


    Robiłem badania , ogólne co roku robie aby sprawdzić jak forma itp , wyszło mi że mam podwyższone i to znacznie próby wątrobowe czyli AST ALT GGTP i FT4 , troche sie zaniepokoiłem i skonsultowałem się z endokrynologiem , ten mi dał do stosowania jakieś tabletki (euthyrox) i po 2ch miesiącach stosowania wyniki wróciły do normy. Też w tym czasie żona była w ciązy , więc nie bardzo miałem możliwośc sprawdzenia czy sprzęt działa jak należy. No ale po tym czasie , jak już wszystko wróciło z badaniami do normy to poczułem lekką poprawe jeśli chodzi o poziom seksualny. Niestety nie trwało to długo . Po kilku tygodniach od narodzenia dziecka zaczołem znów uprawiać z żoną seks , i jeśli faktycznie ona zainicjuje czy ja sobie podotykam to no sprzęt działa jak należy, natomiast aby coś sam od siebie ruszył , czy właśnie rano stał to niestety tego nie ma. No i już nie czuje tego co 10 lat temu gdzie wystarczyło mi popatrzyć się chwile na fajną dziewczyne i już ruszał w bój.


    Stresu jako takiego nie mam , raczej prowadze spokojne zycie , wybudowałem dom , zamieszkałem z małżonką i dziecmi , gdzieś tam sobie pracuję , wcześniej byłem w uk to jedynie stres jaki moge mieć to związany z zarobkami tutaj jakie mam , a jakie miałem tam , no ale mniejsza o to , myśle że to nie jest jakieś bardzo stresujące. Natomiast co mogę jeszcze dodac to to , że nie mam czasu na ćwiczenia, wcześniej przez kilknaście lat wstecz dużo ćwiczyłem na siłowni i uprawiałem sportu , teraz dzieci , dom , trudno mi ogarnąć co kolwiek , jedyny ruch jaki mam to w pracy , bo pracuje jako operator cnc to coś tam musze dźwignąć i się ruszyć. Również straciłem motywacje , do zdrowego odżywiania , albo powiedzmy "mniej kalorycznego" dawniej raczej liczyłem kalorie i zwracałem uwagę na to co jem , teraz że tak powiem , co żona przygotuje to zjem i heja.


    Powiedzcie mi prosze , czy może powieniem się skonsultować z jakimś innym lekarzem ?


    Czy również w tym wieku macie problemy z "porannym natomiatem"


    Oraz jakie ogólnie rady możecie mi podpowiedzieć.


    Pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~taki se ~taki se
    ~taki se
    Napisane 26 listopada 2021 - 00:24
    Chłopaku nic tylko się cieszyć. Masz to z głowy. Masz czas na coś ciekawszego od seksu. To mega niepotrzebne. Dziecko masz znaczy obowiązek prokreacji zaliczony. Ja mam dwoje i odkąd straciłem zainteresowanie - będzie już ponad 2 lata- życie nabrało barw bo tak to tylko d... w głowie a teraz można w końcu spokojnie żyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy