Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Spadajace spodnie

Rozpoczęte przez ~Bartek, 10 cze 2020
  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 10 czerwca 2020 - 21:34
    Mam dosyć długie pytanie
    Jak bardzo mają spadać spodnie do bokserków:
    czerwień
    niebieski
    czerwomy w niebieskie paski?
    Robię to dla mody, specjalnie. Ostatnio mi zupełnie spadły jak miałem do kolan więc proszę o info

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 10 czerwca 2020 - 21:36
    Ps
    Nie jestem po 40, jestem nastoletni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzyś ~Krzyś
    ~Krzyś
    Napisane 17 czerwca 2020 - 14:00
    Długość nie zawsze idzie z parą dobrze skrojonych spodni. Najlepiej wybrać odpowiednie buty [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu, znajdziesz takie tutaj https://www.gentimilano.com/pl/ ;-) ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirek ~Mirek
    ~Mirek
    Napisane 09 lipca 2020 - 14:08
    A kolor bokserek ma tu znaczenie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marcin ~marcin
    ~marcin
    Napisane 19 lutego 2021 - 17:11
    Nie jestem już nastolatkiem , ale i też nie jestem stary. Osobiście nie lubię spodni, które spadają z ......Co to za moda? Ani w tym usiąść , ani się schylić. Na co dzień chodzę w jeansach. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuDobrze skrojonych, wygodnych i modnych TRAMMER ze sklepu CJ. Chino E 120-015
    z tego samego sklepu.
    ]
    A jeśli mam umówione spotkanie zakładam chinosy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wercia555 ~wercia555
    ~wercia555
    Napisane 12 stycznia 2022 - 20:29
    Patrząc na mojego chłopaka takie coś jest już nie modne, lepiej nosić bokserki lub inną bieliznę męską, spodnie i do tego jakiś fajny pasek czy do ze skóry, czy z materiału.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy