Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sylwetka

Siłownia / rzeźba

Rozpoczęte przez ~Jaroslove, 18 wrz 2020
  • avatar ~Jaroslove ~Jaroslove
    ~Jaroslove
    Napisane 18 września 2020 - 10:22
    Witam,

    Mam 45 lat, sylwetka sportowa.

    Że względu na problemy z kręgosłupem chodzę od paru tygodni na siłownię.

    Nie chcę być Arnoldem ale ładna rzeźba ala Bruce by było cacy.

    Trening ogólny mam ułożony na wzmocnienie mięśni 3x w tygodniu dobrą godzinę, po treningu jestem w miarę ko.

    Porady?

    Dziękuję z góry

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Derbys ~Derbys
    ~Derbys
    Napisane 12 marca 2021 - 14:35
    Niestety, teraz nie masz warunkow do cwiczen, ale wiesz co, ja chcialem miec rzezbe na brzuchu i jak silka byla jeszcze czynna to nad tym pracowalem, potem wszystko zamnkeli, a mi bylo zwyczajnie szkoda wysilku, jaki wlozylem w walke o 6-pak. Dlatego zapisalem sie na zabieg rzezbiacy m.in. miesnie brzucha, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisudo Kliniki vesuna z Krakowa. ] Udalo sie osiagnac cel, w koncu mam 6-pak.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arek ~Arek
    ~Arek
    Napisane 22 marca 2022 - 12:38
    tzw "rzeźbę" robisz w kuchni, nie na siłowni.

    Dbaj o właście makro, nie przesadzaj z węglowodanami. 1 gram węgli zatrzymuje 4 gramy wody pod skórą. Wtedy zapomnij o Bruce Lee, hahaha

    PS. "Arnold" Ci nie grozi na pewno, haha.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy