Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Sildenafil zamiennik

Rozpoczęte przez ~simon, 24 sty 2024
  • avatar ~simon ~simon
    ~simon
    Napisane 24 stycznia 2024 - 08:53
    Panowie czy orientujecie się czy jest cos skutecznego ale bez recepty dla sildenafilu? ;/ Z różnych powodów pomimo tego, że sildenafil na mnie działał nie jestem w stanie go przyjmować ;/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kontent ~kontent
    ~kontent
    Napisane 24 stycznia 2024 - 09:00
    28 lat i problemy z takimi sprawami. Zacząłbym się raczej martwić... Powinieneś być w sile wieku. No chyba, że jesteś aktorem w filmach (wiadomo jakich) :d

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lipski ~lipski
    ~lipski
    Napisane 24 stycznia 2024 - 09:14
    Chlopie, wybierz się do swojego lek. rodzinnego i zacznij diagnostykę (przynajmniej kilku specjalistów będziesz musiał odwiedzić).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kontent ~kontent
    ~kontent
    Napisane 24 stycznia 2024 - 09:22
    Sildenafil (czyli słynna niebieska tabletka na v) został odkryty lata temu. Jest dobrze przebadany, dlaczego wiec z niego rezygnować?
    Ewentualnie środki oparte na arginina one też podobno pozytywnie wpływają na pukanie Niezy jest cum on.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~simon ~simon
    ~simon
    Napisane 24 stycznia 2024 - 12:05
    No właśnie wiem ;/

    A ten sildenafil czy ten drugi na a.. to one przypadkiem nie powodują jakiś efektów ubocznych?
    Jest jeszcze permen - ale sam nie wiem czy to nie lipa jest.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~odrzucony ~odrzucony
    ~odrzucony
    Napisane 24 stycznia 2024 - 12:37
    Z racji tego, że ciężko trenuję i przyjmuję trochę suplementów polecam Ci coś co podnosi teścia. Przed snem tribulus, czyli takie ziółko Tribulus Terrestris w połączeniu z tak zwanym ZMA (mieszanka magnezu, cynku i witaminy B6), do tego uzupełniaj minerały, witaminy i Omegę 3, dorzuć też żeń-szeń. Po takiej mieszance może na drugi dzień nie poczujesz jakiś super efektów, ale po tygodniu przejmowania będziesz ... jak zając;) Ja wyraźnie czuję wzrost libido, ogólnie energii i pozytywnego nastawienia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy