Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Książka, muzyka, film

Seriale

Rozpoczęte przez ~Daniel, 22 sie 2020
  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 22 sierpnia 2020 - 11:13
    Ok, podrzucajcie tytuły co was wkręciło, szukam czegoś cda czy netflix. Ja ostatnio siedzę przed selfie po polsku, serial wciąga jak nigdy idealny żeby się odprężyć i panie też mają cudowne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krakus ~Krakus
    ~Krakus
    Napisane 08 września 2020 - 16:00
    co to za serial? właśnie patrzę zwiastun, nawet sceny erotyczne mają? :D sprawdzę, sprawdzę. Tam Halama gra, i to chyba Pujszo robi?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 23 listopada 2020 - 20:47
    Wreszcie znalazłem czas i mam w końcu internet bez limitu więc mogłem pozwolić sobie na wykupienie Netflix i HBO. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuDzięki Elpos wszystko śmiga zarąbiście, a ja ] zacząłem oglądać Gwiezdne Wojny. Super przypomnieć sobie te stare odcinki jak i te zobaczyć te nowe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lucek ~Lucek
    ~Lucek
    Napisane 30 lipca 2021 - 16:27
    Odświeżam temat bo chętnie dowiem się jakie seriale teraz oglądacie? Kocham seriale kryminalne i patrzę teraz Nieobecni na player. Corocznie w Polsce znika bez śladu około 18 tys. ludzi. „Nieobecni” – inspirowani sprawami najgłośniejszych zaginięć w naszym kraju – to wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym. Znacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bakcyl ~Bakcyl
    ~Bakcyl
    Napisane 30 września 2021 - 16:25
    Jak lubisz kryminalne to na player polecam Chyłka i Szadź. Praktycznie jeden i drugi pochłonąłem w kilka weekendów. Chyłki są 4 sezony, a Szadź jak na razie dwa. Czekam na kolejne :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Babik ~Babik
    ~Babik
    Napisane 27 października 2021 - 21:14
    Teraz w listopadzie będzie na player kolejny sezon Chyłki. Uwielbiam ten serial, czytałem wszystkie książki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Generał ~Generał
    ~Generał
    Napisane 31 października 2021 - 21:31
    Tak, Chyłka rusza od 30go listopada. Tym razem zostanie zaangażowana w niezwykle głośną sprawę sprzed lat. Działacz opozycji, oskarżony o morderstwo czwórki dzieci, odsiaduje wyrok w więzieniu. https://player.pl/seriale-online/chylka-odcinki,15976

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ignacy ~Ignacy
    ~Ignacy
    Napisane 31 października 2021 - 22:07
    Nie oglądaliście to zobaczcie sobie Pajęczyna. Niezły serial też na player. Historia inspirowana mało znanymi faktami z historii późnego PRL-u, kiedy to Polska rozwijała własny program atomowy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pazik ~Pazik
    ~Pazik
    Napisane 25 listopada 2021 - 18:06

    Też czekam na Chyłkę ten ostatni sezon. W przyszłym tygodniu ma być już na player. Nie chce spoilerować, ale w książkach tak się dzieje, że potrafię przeczytać w chwilę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gabimk ~Gabimk
    ~Gabimk
    Napisane 30 listopada 2021 - 18:55
    A ja czekam na Behawiorystę. To nowy serial na player, który rusza na początku roku. Jest na podstawie książki Mroza, jednak z moich ulubionych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Barbet ~Barbet
    ~Barbet
    Napisane 27 grudnia 2021 - 17:17
    ~Gabimk napisał:
    A ja czekam na Behawiorystę. To nowy serial na player, który rusza na początku roku. Jest na podstawie książki Mroza, jednak z moich ulubionych.


    Też na ten serial czekam. W roli Gerarda Edlinga - tytułowego behawiorysty, który posiada niezwykłą umiejętnością bezbłędnej interpretacji mowy ciała wystąpi Robert Więckiewicz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Samcak ~Samcak
    ~Samcak
    Napisane 30 stycznia 2022 - 09:03
    Behawiorysta ruszył i to powiedział bym pełną parą. Seria jak dla mnie mega i na pewno będę oglądał. Ogrom akcji i emocji. Walka Gerarda z Horstem robi wrażenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamilak ~Kamilak
    ~Kamilak
    Napisane 01 grudnia 2022 - 09:43
    Ostatnio na player oglądałem wszystkie kryminalne. Coraz lepsze mają te pozycje. Skończyła się Szadź, ruszyła Skazana drugi sezon ale czekam też na Pati.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy